Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem semmit nem alszik...

Majdnem semmit nem alszik nappal a 2hós babám és este is van amikor 11:30kor alszik el, és reggel 7-8kor már felébred,Mit tegyek hogy jobban aludjon?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz így majdnem semmit sem tudok csinálni és ki vagyok merülve, nem tudom megoldani a mindennapi otthoni munkát sem
2021. márc. 13. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én babám is 2 hònapos. Ami bevált az a fix rutin este. 8kor fürdés, tápszer, berakom az ágyába és alszik. Sokáig ringattuk éjszakákon át a férjemmel felváltva mert nem aludt csak sírt. Azt gondoltuk fáj a hasa de közben annyi volt a problémája hogy nagyon nem szeretett a kezünkben lenni, igen elég érdekes és nagyon sokára jöttünk rá hogy mi a legjobb neki. Nappal úgy alszik hogy bekapcsolom a youtubon a porszívò hangot és általában 15-20 perc maximum és beájul. Pròbáljátok ki:)
2021. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok. Még annyi hogy este teljes a sötétség nálunk. Ha van egy minimális fény akkor már nem alszik.
2021. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Adamo hinta? Nekünk nappal abban is alszik. Délután babakocsizunk, amint elindul a kocsi, alszik. Most is épp alszik, utána kap cicit, mert ha éhes ordít a vízben :D Kicsit játszunk, mondókázunk, hasaltatom, had fáradjon le... 7 után fürdünk, majd vacsi, azt már csak egy kis ledes lámpánál, majd ha szerencsém van elalszik a kiságyban magában vagy büfi után fel sem kel:) Én arra jöttem rá, hogy nem szabad sem túl korán, sem későn lerakni.. Nekünk az este 9 óra körülre alakult az alvás.. Mondják még a fehér zajt, rádiot, masszázst fürdés után,kinek mi válik be..
2021. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!