Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te pénzéből vásárolsz a...

A te pénzéből vásárolsz a babára vagy a férjed szokott venni neki dolgokat ?

Figyelt kérdés

Tudom normális esetben közös kassza van, de legtöbb esetben külön bankszámla van .

Ez esetben is közös, de mégis kinek a számlájáról vásároltok legtöbbször


2021. márc. 14. 08:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
ha a férjemmel együtt vásárolunk, általában ő fizet. de én gyakrabban vásárolok egyedül, nyilván olyankor a sajátommal fizetek, plusz ő többet is keres szóval az ő kártyájáról mennek a nagy bevásárlások. ha neten rendelünk vmit, általában kártyával fizetünk, azt mikor kiével, de hó vége felé tutina férjem kártyájával 🤣
2021. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Mivel csak én vásárolok neki,így a saját pénzemből veszek dolgokat. Neki ígyis minden "felesleges szar" amit veszek,szóval ő leginkább semmit nem venne. De sok pénzt kaptunk a rokonoktól(mamák,dedik,keresztszülő),abból is szoktam neki vásárolni.
2021. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Házasságban közös vagyon van.
2021. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
A férjem vásárol ebben a helyzetben, így az övéről, kivéve ha én rendelek netről a babának valamit. De minthogy közös vagyon, ezért nem strigulázunk.
2021. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%

Mi a banán kívül is úgy csináljuk, hogy az én bevételemből élünk és az övét spóroljuk meg a nagyobb dolgokra. Nyilván, ha nem jövünk ki az enyémből, az övéhez is hozzányúlunk, de így van egyfajta kontroll, hogy lehetőleg annyiból gazdálkodjunk, amennyi az én számlámon van.

Most pl. kerítést csináltatunk és kertesítünk, lesz vagy 2 millió forint, az ő fizujàból gyűjtöttük össze. De amúgy alapvetően közös a kassza, csak külön vannak a számlák.


Így nyilván a babának is majdnem mindent az enyémről vettem meg.

2021. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Közös vagyon...közös bankkártya. Mindent arról fizetünk.
2021. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Közös, de igen, az én számlámról vesszük 90%-ban a gyerekeknek a dolgokat. Cipő, ruha, játék, de erről veszek a férjemnek is ruhát, cipőt. Ő magának semmit se szokott, csak ételre költ. Az én számlámról megy a rezsi, az övéről a hitel, élelmiszer (nagybevásárlás), megtakarítás.
2021. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
16%

Ohh, hogy törvénytelen gyerek... Nos akkor arról nem tudok nyilatkozni, mert azt kérdezted, mi miként csináljuk. Válaszoltam. Kapom a pirosat.


Szánalmas.

2021. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is közös kassza van ilyen ügyekre, de igazából éppen az fizet, aki hamarabb előveszi a pénztárcáját. Legtöbbször én vásárolok neki, mert én járok ilyen helyekre, de ha a férjem is velem van akkor ő ajánlja fel hogy ezt most kifizeti.
2021. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%
Törvénytelen gyerek 🤣🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!