Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te pénzéből vásárolsz a...

A te pénzéből vásárolsz a babára vagy a férjed szokott venni neki dolgokat ?

Figyelt kérdés

Tudom normális esetben közös kassza van, de legtöbb esetben külön bankszámla van .

Ez esetben is közös, de mégis kinek a számlájáról vásároltok legtöbbször


2021. márc. 14. 08:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
23%

30!


1,Nem feltétlenül az anyánál marad a gyerek.

2, Gyerektartas, családipótlék, családi adókedvezmény, mhnkaber vs munkabér mínusz kb 20% tartásdíj. Kb biztos, hogy az első magasabb összeg.

3, Normális ember nem lop, pláne nem lopja meg a társát, márpedig ez, amit a 14-es csinál, lopás.

2021. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
64%

21.válaszoló vagyok

Én kapom a Gyedet,de egy számlára megy minden

Az én pénzem a Gyed,meg a családi,meg a Férjem pénze,plusz a férjem igényli az adókedvezményt

2021. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
14%
Nem tűnt fel 29es,hohy egy troll? De etessed nyugodtan.
2021. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
47%

“Nem feltétlenül az anyánál marad a gyerek”

Ja nem csak az esetek 95% ában. Nem sok férfi van aki harcol azért, hogy a gyerek heti hét napot egészében vele legyen, gondozza ellássa. Sőt az esetek 95% ban

normalisnak találják, hogy az anyánál marad a gyerek.


“Gyerektartas, családipótlék, családi adókedvezmény, mhnkaber vs munkabér mínusz kb 20% tartásdíj. Kb biztos, hogy az első magasabb összeg.”


Persze, még a végén kiderül anyuka jobban jár anyagilag válás után mint apuka egy10 ezres adójóváírással ès egy 12 ezres családi pótlékkal. Apuka meg valszeg nem 30 ezret költött a gyerekére válás elött családban hanem jóval többet mint a tartásdíj.

2021. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
11%

34!


Oke. Ez elegendő ok arra, hogy mi van ha elválunk gondolkodással meglopod a partneredet? Ha ő csinálná ezt, az neked hogy tetszene?

2021. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
77%
35! Nyilván nem normális, valószínüleg ezt ő is tudja, de azt gondolom neki már nincs rendben a házassága, rottyon van és szimplán már probál előre látó lenni egy válás esetére. Nem szabad itélkezni felette emiatt, végtére is a gyerek érdekében teszi valószínűleg.
2021. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Lehet egyszerűen úgy van vele hogy fele-fele kiadás, ami a válaszából lopásnak tűnik a te nézőpontból, neki pedig így van rendjén hisz lehet sokat tesz a babáert. Nem látunk bele más életébe
2021. márc. 16. 07:26
 38/40 anonim ***** válasza:
63%
Bele nem látunk, de mindenki lepontozza a másikat, mert nem úgy viselkedik, ahogy ő elvárja, pedig köze nincs hozzá :) Szóval bele nem látunk, csak belepofázunk.
2021. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
51%
Nem azt írta, hogy fele fele kiadás, hanem hogy igyekszik mindent a férj jövedelméből vásárolni.
2021. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
57%

Külön kasszán vagyunk. A férjem bankszámlájához van hitelkártyám, a háztartáshoz való bevásárlás és a gyerek holmijainak vásárlása esetén azzal fizetek. A férjem is errôl a számláról vásárol ugyanúgy. A villany és vízdíjat is onnan vonják.

Aztán a férjem hónap végén kiszámolja, mennyi volt a költött összeg, és annak a felét a saját számlámról visszautalom az ô számlájára.

A saját kiadásaimat a saját kártyámmal fizetem. Meg elôfordul, hogy megtetszik valami, amit nem feltétlen lenne szükséges dolog, de én mégis szeretném megvenni a gyereknek. Az ilyesmit is a saját kártyámmal szoktam fizetni.

A lakáshitelt ketten vettük fel, így azt fele-fele arányban vonják mindkettônk számlájáról.

2021. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!