Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányom...

3 és fél hónapos kislányom tegnap és ma is keservesen panaszkodott, amúgy nem sírós. Mi lehet az oka? Mivel tudnám lenyugtatni, elaltatni? Alig aludt tegnap is, ma is.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod lehet hasfájás (ettél vmit), időváltozás, lehet, hogy éhes. Lehet, hogy a fogai mocorognak. Nem tanult mostanában valamit? Attól is lehet (forgás esetleg, van, akinek ilyen korán elkezdi).
2010. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos,és tegnap meg az előtt nekem is rettenetesen nyűgös volt,de én az időnek tudom de mert már nem először volt nála ilyen,és utána nap vagy még az nap este el kezdett esni az eső.
2010. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én babám még csak egyszer volt ilyen vigasztalhatatlan. Így utólag azt gondolom, hogy a fáradtság okozta. Ma este is időbe telt elaltatni, pedig látszott, hogy nagyon szeretne. Tegnap több, mint 5 órát utaztattuk kocsival, és nem aludt, mint máskor, aztán még oltást is kapaott a kis lábába, de azt le se reagálta, akkor még órákig mosolygós volt.

Köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 20. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!