Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy az egyhonapos...

Normalis hogy az egyhonapos kislanyom allandoan ordit ha jol lakik ha ehes ha nem ehes, ahogy felebred ordit es van hogy alig tudjuk lenyugtatni?

Figyelt kérdés
Ejszaka hala a Jo Istennek hogy nem sir felebred enni es alszik is tovabb,de nappal nagyon sokat sir.
2010. dec. 1. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a hasfájása előjött.
2010. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szia, lehet hogy valami diszkomfort erzese van. nem fazik?nincs melege? mert az en hetes fiam nagyon kifejezi ha valami nincs rendben csak akkor sir ha fazik melege van ehes, vagy bofizni kell neki, mert eves utan nem jott ki. egyszer volt egy remes hasgorcse is, de azota kap ilyen tiszta gyogynovenyes cseppet estenkent, es azota az sem volt. sajnos ezt ki kell tapasztald, hogy kb. mikor miert ordit...tudom hogy nehez, en is igy voltam, de mar ranezek es szinte mindig beletrafalok, h. a bibi.
2010. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
elozo vagyok *7 hetes
2010. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Normális vagy sem, nálunk is ez volt, hasfájós is volt de az csak fürdés után, bár éjfélig is eltartott, de ha nem az fájt neki akkor is mindig sírt senki nem akarta elhinni és tényleg így volt, pedig látszólag semmi baja nem lehetett, nem volt éhes, nem fázott, nem volt melege, tiszta volt a pelusa. Már sírtam vele együtt, semmi mást nem tudtam tenni bár tudom hogy ezzel se segítettem rajta! 3 hónapos koráig tartott ez az állapot, mikor azt betöltötte elmúlt és azóta csak egyre jobb, most 5 hónapos!


Kitartást tudok kívánni és sok türelmet, mert nehéz, nagyon nehéz, ezt olyan anyukák akiknek eszik alszik a babája el se tudja képzelni milyen rossz!


Még az jutott eszembe hogy nem lehet hogy álmos? Vagy fáradt? És ezért sír? Nálunk volt erre is példa! Első baba? Jó persze ez nem jelent semmit hogy hanyadik, minden baba más!

2010. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Meg fogtok lepodni de masodik kislanyunk ez a baba de abszolut mas min az elso kislanyunk az mikor ilyen picurka vollt tenleg csak evett aludt.De ez a picuri csak sir es sir nagy ritka hogy nem sir,es egyszeruen nem tudunk mit csinalni vele ,adunk neki teat es espumizan cseppet de akkor is sir.A doki azt mondta hogy a hasa miatt sir .Tenleg nem tudom mi lehet a baja mert az elso kislnyunk nem volt hasfajos sem.Ez a baba egy olyan mintha az elso babank lenne.De minden gyerek mas egy sem egyforma,mindenki ezt mondja.Ahelyett hogy segitene.
2010. dec. 4. 10:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszoval ez a baba tokeletes ellentete az elso kislanyunknak!!!! es egyszeruen nem tudom mit kene csinalni vagy adni nekei !!
2010. dec. 4. 13:55
 7/17 anonim ***** válasza:

az én fiam is dettó ilyen.éjjel eszik-alszik, nappal ordít :( sokszor nem tudom eldönteni hogy azért sír mert még éhes, vagy azért mert büfiznie kell, vagy álmos, vagy a hasa fáj. pedig 2. gyerek nekem is, és van tapasztalat mert az első is nagyon sírós-hasfájós volt. azt mondják túl kell élni! :) fel a fejjel, látod, nem vagy egyedül!

B.

2010. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Szia. Erre sajnos nincs gyógyír, csak az a baj hogy ilyenkor lehet a legjobban elkényeztetni, mert sír-felkapkodod stb. és később mikor már nem lenne ilyen sírós akkor meg majd csak azért sír hogy vedd fel. Sajna mi is így jártunk, rá is ment a gerincemre mert most egy éves és 12 kiló:) De mostanra nagyjából kinőtte, bár még mindig sokat van kézben. fel a fejjel majd kinövi, ez ellen sajna nem lehet tenni semmit, csak ne kapkodd fel állandóan.
2010. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Már miért ne kapkodná fel, ha sír?? Ez egy 1 hónapos kisbaba, aki azért sír, mert valami baja van!! Ő még nem tud ravaszkodni. Ha az ember nem tud rájönni, mi baja, az a minimum, hogy felveszi, megnyugtatni. Majd ha 1 éves lesz, akkor majd ráér megnevelni. De ez csak az én véleményem, nekem is van egy sírós kisbabám, és mindig felveszem, habár a derekam nekem is tropa.
2010. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hasfájásra esetleg próbáld meg a Gripe Watert!Az sokkal jobb mint az espumisan!

Nem lehet,hogy nagyon fáradt,túl sok inger éri??Ha sír állandóan akkor ezekszerint nappal nem sokat alszik és akkor már biztos nagyon fáradt és azért sír!Viszont valószínű már a fáradságtól,túl sok ingertől nemtud elaludni!1 hónaposan a fiam annyit volt fennt,hogy evett,átpelusoztam,egy kicsit gügyögtem neki,nevetgéltünk és utánna el is aludt(a fennléte kb:40 perc volt,max 1 óra!És ez így ismétlődött 3 óránként!

Sajnállak,remélem megoldódik!

2010. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!