Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan riasztott be a légzésf...

Jogosan riasztott be a légzésfigyelő? Hogyan tudtatok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Alig múlt egy hetes a babám, most elfelejtett levegőt venni. Szép kis éjszakának nézünk elébe..

2021. márc. 16. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Jogosan....???

Ilyen előfordulhat még máskor is

2021. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt erzed gond van, hivd a korhazi ugyeletet azonnal!!

De van, hogy tevesen riaszt be.

2021. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vett levegőt, a sípolásra sem, csak arra hogy megfogtuk, felkaptuk. Nem hinném hogy az ügyelet ezzel foglalkozna.
2021. márc. 17. 00:53
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Egészen biztos, hogy elfelejtett levegőt venni? Baj akkor van, ha ernyedt, nem reagál a légzésfigyelő riasztására és arra, hogy kikapod az ágyból.

Ha csak becsipogott, ő pedig felsírt a hangra vagy rád, akkor valószínűleg nincs semmi gond. 1 hetes babának állati felületes a szuszogása és a testsúlya is pici. Előfordul, hogy nem érzékeli a légzését a figyelő.

2021. márc. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp jeleznem a dokinak es kernek vizsgalatot. Inkabb legyen felesleges kor, minthogy baj legyen.
2021. márc. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Tobbszor besipolt, volt amikor valos riasztas volt es aznap ejjel tobbszor teves is. Ezt jatszottuk napokig, aztan elmentunk alvasvizsgalatra dec23-an, semmi gond nem volt, akkor volt ket honapos. Onnantol kozottunk alszik egy ek alaku refluxparnan es bizom benne h a szuszogasunkat atveszi, igy olvastam. Jovo heten lesz 5honapos. Nincs gyomorideg amit a legzesfigyelo hangja okozott. Egyebkent 2honaposan ataludta az ejszakat reggel 6ig eves nelkul (anyatejes), igy viszont 3-7x kel szopizni, gondolom erzi a kozelsegemet. Ez az ara.
2021. márc. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Detto.

8 napos a babám és tegnap nagyon mélyen aludt, még mondtam is apukának, hogy jó ránézni. Nem sokkal később (este 8-9) bejelzett a légzésfigyelő. Azonnal ugrottunk. Nem tudom, hogy éles riasztás volt-e. Nem figyeltem vesz-e levegőt, egyből megsimogattam a kis kezét, arra összerezzent, azonnal reagált, de nem ébresztettem fel vele, aludt tovább.

2021. márc. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha meg egyszer elofordul alvasvizsgalat kell.
2021. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindegy a súlya és a matrac vastagsága sem.


Az én fiam pl pici súllyal született és ha igazán mélyen aludt akkor volt hogy két percenként beriasztott. Ez ment amíg el nem érte a 3,5 kg-t utána végre érzékelte rendesen és többet nem riasztott. De az is igaz, hogy nálunk egyértelműen mindig vett levegőt. Sosem kaptam ki az ágyból, csak ráraktam a kezem és éreztem hogy szépen szuszog. Volt hogy épp rajta volt a kezem, és akkor szólalt meg. Szívem szerint be sem kapcsolatom volna már... de azért azt nem mertem megtenni.

2021. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!