Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez Gyes-neurózis? Hogy szakadj...

Ez Gyes-neurózis? Hogy szakadjak ki belőle??

Figyelt kérdés

15 hós kislányommal vagyok itthon.

Eddig is fárasztó volt, de mégis bírtam. Most viszont úgy érzem hogy bekattanok a négy fal között. ez a járvány ez is teljesen kikészít... mindig úgy terveztem hogy teljesen más lesz vele itthon lenni járunk majd játszóházba, babaúszásra, be a városba, jönnek a mamáék, lesz társaságom de semmi...

Kezdek bekattanni itthon...


2021. márc. 17. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek. Nekem is ekkorák. Séta nézelődés játszótér. Nem sok minden más van. Mi megyünk mindennap ki többször is igaz mi kertesbe lakunk. Én is sokszor érzem ugy hogy bekattanok. Szar ez a helyzet en sem így képzeltem el. Próbáljatok uj útvonalat uj játszó teret. Vagy kicsit a napirenden változtatni. Vagy bármi apróságon. Pl ha eddig délelőtt voltatok kint menjetek délután. Mi pl most mamáéknál reggeliztünk, ezis egy kicsit más volt mint a megszokott. Nem nagy dolgok de ebbe a helyzetben sok minden mást nem lehet sajna.
2021. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat ez most nagyon rossz igen. Mondjuk mi nagyszulokhoz járunk meg amíg barátnőm nem volt terhes vele is találkoztam. Azért mostmár ő is jobban vigyáz. Piszok unalmas az biztos. Esetleg ha van a közelben erdő oda lehet menni.
2021. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért vigyázz,mi hétvégén elmentünk egy nagy játszora,nem hazudok,volt vagy 50 gyerek. De ha már ott vagyunk... Maradtunk. Ma már éjjel 38,6C volt a gyerek és tiszta takony. Ennyit az összejövetelekről. Én májusig nem viszem sehova az tuti. Egy éve nem jött fel hozzánk senki és mi sem járunk sehova. Nem szabad most lazítani. Májusban talán jobb lesz :(
2021. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt én is így terveztem hogy majd jövünk megyünk stb, ehhez képest majdnem 2 év tömény magány volt, eleján még kicsi volt, mire meg nagyobb lett akkora jött ez a csodajárvány.

Nagyon rossz, én már az önbántalmazás szintjén álltam, végül a lányom elkezdte a bölcsit 2 évesen én meg újra dolgozok pár hete.

2021. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon antiszociális vagyok, utálok társaságba lenni, de ez még nekem is sok.
2021. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aggódom a piciért is, hogy mennyire tud így szocializálódni...

Nem is lát gyereket, még a játszón is alig, azt is arrébb viszi az anyja 😔

2021. márc. 18. 07:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerekek miatt nem kell aggódni. Nekünk lesz jó szar bolcsibe meg oviba szoktatni majd őket de ok hamar alkalmazkodni fognak majd.
2021. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2021. márc. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!