Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes baba átaludhatja...

Egy hetes baba átaludhatja evés nélkül az éjszakát?

Figyelt kérdés
Két napja jöttünk haza a kórházból, második éjszakánk volt itthon, már tegnap illetve ma is végig aludtam az éjszakát szopizas nélkül, tejem van bőven így szoptatom, a tegnapi napon fel 11 kor fejezte be az evést, majd még fél 12 kor szopizott egy pár percet, az éjjel egyszer sem kelt fel, nyoazorgott néha, de ennyi, én keltem 2 óránként órára, egyszer pelenkát is cseréltem, utána megprobaltam felebreszteni, de nem jártam sikerrel, sőt egyszer sem, hiába próbálkoztam. Aztán olyan fél 5- fel 6 magassagaban ébred meg és eszik is rendesen. Hozzá kell tennem napkozben az itt olvasottak alapján az én lányom sokat van ébren. Alszik napkozben szopik után 2-3 órát is ha arról van szó, viszont utána ébren van szintén 2-3 órát, és csak nézelődik, grimaszol. Beszélni fogok a védőnővel aki ma jön, de addig is eléggé aggódom emiatt.
2021. márc. 18. 04:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm...nem tudom, sajat tapasztalatom teljesen mas. Fiam 2 max 3 orankent szoptattam es lenyegeben evett, aludt. 3 honapos kora korul van fel 3-3 orakat, de meg igy is alszik napi 3x 4x, a nagy alvas meg este 9 utan kezdodik. Kerdezz ra a vedononel mindenkepp,o latott sokfele babat sokfele habitussal.
2021. márc. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a védőnő mondta, hogy 2 hetes koráig ébreszteni kell éjszaka, addig besárgulhat. Utána már nem.
2021. márc. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Előfordul.


Nekem napközben is 5 órákat aludt..

Becicizett 1,5 hetesen 140 ml-t

Az is 4-5 perc alatt megvolt..

Aztán kajakóma..


De ne szokd meg...

Idővel gyakran “elromlanak”


Alapszabály:

Időre született, egészséges, nem sárga, normàl súlyú babát nem ébresztünk.

2021. márc. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igy oké, ez csak 5 óra volt.

A lányom 1 hetesen került kórházba, nem evett, alig tudtam felébreszteni, fertőzése volt, amiatt nem evett. Minden etetésnél alig evett valamit, bealudt közbeb, nem volt olyan, hogy rendesen evett volna. Persze azért figyelj, ha sárgul, narancssárga a bőre akkor sárgaság is lehet.

2021. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Enyém 6 hetes és születése óta rendszeresen ezt csinálja. 11 körül elalszik, éjjel ha fel is kel, enni akkor sem kér és inkább visszaalszik, 6 körül ébred reggel. Én ennek csak örülök :) Nem értem, miért aggódsz ilyeneken...
2021. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!