Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire "bújós" a babátok?

Mennyire "bújós" a babátok?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok hogy a szoknyádat el se engedi és anyámasszonykatonája, hanem hogy ha pl álmos, vagy cirógatásra vágyik, akkor odabújik-e hozzád?

Az én kislányom 8 hónapos, és nem bújós, pedig nagyon hiányzik hogy néha odabújjon hozzám. Ha én bújok, akkor belekapaszkodik a hajamba, fülembe..


2010. aug. 19. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az igazi bújás később jön...


úgy másfél évesen....


nálunk úgy van hogy vacsi aztán fürdés 7 kor és este alvásig 8-fél kilenc már pihi van akkor szokott odabújni és szuszog meg massziroztatja a lábát és sóhajtozik élvezi hogy simogatjuk szeretgetjük.


odamegy a férjemhez is bebújik az ölébe .. imádnivaló.

2010. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a barátnőm kisfia is annyi idős mint a lányom, és ő mindig bújik, szeretgetésre vágyik.

mondjuk én se bújtam soha anyukámékhoz, biztos nekik is hiányzott annó.

2010. aug. 19. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:

A lányom is 8 hós!Nálunk mostanában kezdődött,hogy reggel nem lehet rögtön pelust cserélni,mert úgy szorítja a nyakam vagy Apájét (aki hamarabb kiveszi az ágyból),hogy csak na!Olyan jó érzés!Meg mostanában nagyon ragaszkodó,de csak ha ő akarja,és elég ritka!Néha amelyikőnket megöleli,ott marad vagy 20 percig,nem is lehet elvenni!

Ha én "mászok" rá akkor úgy csinál mintha puszit adna (tátott szájjal odabújik az arcomhoz),majd ellök,hogy hagyjam játszani,vagy fogja m már meg a kezét és menjünk végre!Ez a puszis viszont csak velem működik Apa még nem kapott!

2010. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 1 éves,és most kezdte az igazi bújást. Én meg elolvadok tőle. Átölel(szó szerint) és odabújik,állandóan megszeret.Olyan jó érzés,hogy akkor minden haragom,fáradságom,kimerültségem elszáll. Remélem kislányod is csinálja majd,és megtudod te is milyen jó érzés.

Ja és az alvás is csak bújással sikerül. :-)

2010. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam mostanában lett bújos, 10 és fél hónapos. Ébredés után, mikor felveszem, átölel és egy jó darabig a vállamra hajtja a fejét. Ha játszik és én ott vagyok a közelében, gyakran odajön hozzám, felkapaszkodik, hozzám bújik, majd visszamegy játszani. A nappali és esti elalvás is cicin történik. Bár maradna így, de szerintem ez a szeparációs szorongás velejárója...
2010. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tittiritty ***** válasza:

Az én kiscsajom is 8 és fél hónapos és esze ágában sincs bújni. Sőt, néha még el is tol magától, tépi a hajam:-(

Nekem is hiányzik, de azt olvastam, hogy később lesznek bújósabbak - mint ahogy az előttem válaszolók nagy része is írta.

Már nagyon várom én is:-))

2010. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem 8 hónap alatt kb 2 szer hajtotta a fejét a vállamra :-(
2010. aug. 19. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
AZ én fiam is olyan, mint a Te lányod. 8 hónapos és én is meg tudnám számolni, hogy hányszor hajolt a vállamra. Egyébként Te altatod, vagy lerakod és magától alszik el? Mert én arra is gondoltam, hogy azért ilyen, mivel én soha nem altatgattam, ringattam, hanem csak leraktam és elaludt magától.
2010. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém egyáltalán nem az. Max. akkor, ha nincs jól, akkor picit talán bújik hozzám, de akkor sem úgy igazán. 18 hónapos.
2010. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem altatom, soha nem altattam, mindig egyedül aludt el. úgy érzem nincs szüksége az altatásra, nagylányosan egyedül alszik már :-)

Jóéjtpuszi és hátsimizés szokott lenni minden este, majd leoltom a kisvillanyt és kimegyek a szobából. Ha még nyüszög, akkor újra bemegyek, megsimizem, betakarom és elalszik.

lehet azért nem bújós mert nem altattam? ez eszembe se jutott.. :-( :-(

2010. aug. 19. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!