Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire "bújós" a babátok?

Mennyire "bújós" a babátok?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok hogy a szoknyádat el se engedi és anyámasszonykatonája, hanem hogy ha pl álmos, vagy cirógatásra vágyik, akkor odabújik-e hozzád?

Az én kislányom 8 hónapos, és nem bújós, pedig nagyon hiányzik hogy néha odabújjon hozzám. Ha én bújok, akkor belekapaszkodik a hajamba, fülembe..


2010. aug. 19. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na hát ezt ne sajnáld. Inkább tudjon elaludni szépen egyedül, minthogy bújós legyen, ha már választani lehetne....
2010. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak erre az altatásra tudok gondolni. Több ismerősömnél is ez van. AKi nem altatta, annak nem bújós, aki altatta, annak meg nagyon. De lehet, hogy ez csak véletlen. Én ennek ellenére sem bánom, hogy nem altattam soha, bár remélem, hogy később azért többet fog bújni.
2010. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!