Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok 3hónapos babócának...

Adnátok 3hónapos babócának vegetás vizben főtt répát cumisüvegből? Összeturmixolva folyadék szintre.

Figyelt kérdés
Ma megkaptam egy fiú ismerőstől,kiváncsi vagyok ti hogy vélekedtek.
2012. febr. 8. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegetát sem adnék, és ennivalót sem, főleg nem cumisüvegből, és nem egy három hónaposnak.

Fura szülő lehet, aki ilyenre bíztat.

2012. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem adnek.Uristen!27eves letemre nem hasznalom azt a sz@rt,hat meg egy 3honapos babanak abbol adni.
2012. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az én lányom már 22hós,ő már mindent eszik.S soha nem kapott cumisüveget.
2012. febr. 8. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2012. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem! Szegeny gyerek pippot kap, mire kiszivja az uvegbol, akarhogy osszeturmixolod. Raadasul meg a kostoltatashoz is tul kicsi, nemhogy egy egesz uveg repahoz, a vegetarol es benne a sorol mar ne is beszeljunk.
2012. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

atyavilág, ennyi "hibát" belesűríteni egy mondatba :D


nem, én se. 3 hónaposan semmit nem kapott anyatejen kívül. vegetát aztán végképp nem, cumisüvegből pedig elvből nem kapott ételt, ááááá. tényleg ezt mondta neked egy anyuka? azért ugye gratuláltál neki?

2012. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egy fiu kérdezte tőlem. Én is leoltottam a fejét. Az én kicsim már mindent eszik.. Ő 7 hónapig csak szopizott.

Szerintem is az egész hüly.ség.

2012. febr. 8. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Neeeeem!

Már elmúlt 10 hónapos a lányom, de még most sem igazán fűszerezek neki semmit, csak éppen egy picit.

3 hónaposan még a hozzátáplálás is korán van, cumisüvegből meg aztán főleg nem adok neki a tápszeren kívül semmit. Ha már hozzátáplálás, akkor mindenképpen kanállal és nem 3 hónaposnak.

Mit szóltál hozzá, mikor neked mondták?

2012. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak már adnék, előtte nem.
2012. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. Egy három hónaposnak még se répa, de főleg nem vegeta nem kell.

2. A hozzátáplálás elkezdése után én ferde szemmel nézek minden olyan szülőre, aki a pépeket cumisüvegből adja...

A cumisüveg folyadék adására szolgál, anyatejre, tápszerre. De nem pépekre. Tanuljon meg az a gyerek normálisan, kanállal enni...

Cumisüvegből etetni péppel egy gyereket szimpla lustaság...


3. A vegeta tele van minden szarral, szóval nagyon hülye döntés lenne. A répa ráadásul minden ízesítés nélkül finom. Ők intenzívebben érzik az ízeket, nem kellenek a fűszerek egy ilyen pici babának.

2012. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!