Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a babaám, rossz lett...

5 hetes a babaám, rossz lett a kontroll laborja?

Figyelt kérdés
a hazahozatali laborjához képest rosszabb lett a vérképe, de azt mondták ne nagyon aggodjak, majd 2 hét mulva ismétlik, volt igy még valaki? én aggodom.
2010. aug. 19. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik érték, eredmény lett rosszabb? nem mindegy...
2010. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos azt nem mondták, csak azt hogy a vérképe lényegesen rosszabb, a gyulladásos az tök jo lett. azt mondták figyelni kell a vérképét, mert nehogy anaemiás legyen.
2010. aug. 19. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hetesen már én is vérvételre vittem a bilirubin szintje miatt. 10 hetesen sápatagnak találta az orvos, újabb vérvétel kellett és anémia volt az eredmény. Azóta sok--sok vérvétel volt más okból.

Jövő héten viszem újra, mert egy általános vérkép miatt kértünk vérvételt. Gyanús, hogy talán megint vérszegény. Most 15 hónapos.

Túlzottan ne aggódj szerintem. Ha gond lenne, nem 2 hét múlva hívnának újra, hanem hamarabb.

Az enyém vas-cseppeket kapott és rendben is lett a vérképe már 16 hetesen.

2010. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztalást, remélem nem lesz baj.
2010. aug. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!