Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nővére megütötte, lehet vmi...

A nővére megütötte, lehet vmi baja?

Figyelt kérdés
A kétéves lányom fejbe vágta a két hónapos öccsét a baba kefével. A homlokát érte az ütés, szegény nagyon elkezdett sírni, alig tudtam megvigasztalni. Kicsit piros a helye. Lehet vmi komolyabb baja ettől?

2021. márc. 21. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, nem a kutacsra csapott.
2021. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
:D Edződik. Lesz ez még rosszabb is ;)
2021. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, ne aggódj. De a nagyobb nagyon rossz korban van egy kistesohoz ilyen szempontból uh figyelni kell rá nagyon.
2021. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom a nagy elvan hanyagolva és féltékeny..
2021. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nála előjött igazán a testvér féltékenység. Természetesen állandóan figyeljük, ha a kisöccse közelében van, de sajnos elég egy másodperc is, hogy meglegyen a baj. Foglalkozunk vele is sokat.
2021. márc. 21. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lett baj, de mindenképp tudjatok róla: ez a testvérféltékenység jele. Ezt tompítani kell, ha megszüntetni nem is tudjátok.

Jó, ha sokat foglalkoztok a naggyal. Úgy kell vele foglalkozni, hogy te kettesben vagy a naggyal, és a kicsi másik helyiségben van (alszik, vagy apával van). Ilyenkor hadd élje meg a nagy, hogy most CSAK Ő van számodra.

Hidd el, nehéz neki feldolgoznia, hogy már osztoznia kell anyán, és egy kétéves bizony így fejezi ki, mit érez emiatt.

2021. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy lesz.


Ne aggódj!

Kutacsánál sérülékeny.



Enyém lekukacozott az ágyról 8 hetesen, amikor azt hittem “szobanövényként” működik még ccak a lányom, így mertem a 200*180-as ágy közepén aludni.. és elmenni pisilni....

Semmi baja nem lett, kék foltja sem.


Persze lehetett volna.



Figyelj oda picit jobban, ha tudsz.. csinál majd nagyobbakat is a nagy

A tapasztalataim alapján😩


1,5 év van köztük🤫



De ügyesen megoldod.



Én volt hogy azt mondtam, hogy semmi más feladatom nincs, mint életben tartani a kicsit a nagytól😑

2021. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!