Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányomat könny...

5 hónapos lányomat könny sátorba átmosásra kell vinnem. Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is lefogják :( majd egy nagyon vékony csőszerű valamit beledugnak a könnycsatornájába és úgy mossák át. 1-2 perc az egész
2021. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Kisfiamnak 2 hónaposan volt. Először is kiküldenek, nem lehetsz bent. Aztán -elmondásuk alapján tudom- becsavarják egy lepedőbe, hogy teljesen mozdulatlan legyen ,és egy nagyon vékony szondát vezetnek a könnycsatornájába amin keresztül sóoldattal átmossák. Először egyiket majd másikat. Valóban 1 perc kb, de brutálisan fog üvölteni, azt állítják fájdalmatlan, de sajnos nem az.

Nekünk segített, azóta nem volt gond a szemével.

2021. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. márc. 22. 13:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Naaa 2es azért ne ijesztgesd. Nekem is volt ilyen,persze nem kellemes érzés ,de nem fájdalmas. Nagyon nagyon kellemetlen az igaz.
2021. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunnk benn lehet a szülő.



Becsavarják, mint egy pólyába..

Cső be, àtmos..


Nem kellemes..de nem fáj neki!

2021. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Muszáj átmosni? Nagyon csúnya? Nekünk is kellene, de az egyik szeme már spontán javult, a masik kicsit könnyes még. Én nem viszem, várok, elvileg kinövik.

Nem kínzom, és ebbe a virusba főleg nem viszem sehova, ha nem muszaj.

De mondom nekünk nem vészes.

2021. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. ápr. 5. 12:00
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
De fájdalmas , és szüksegtelen elavult módszer. A könnycsatorna szűkület élettani dolog...ahogy nő a baba elmúlik. Addig sok cseppentés, maszírozás és türelem. Meg elküldeni a fenébe azt az orvost aki ezzel nincs tisztában...
2021. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, te hülye vagy
2021. ápr. 5. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

6 os vagyok. Köszönöm a lepontozast. De az utolsóval értek egyet en is. Es nem, nem vagyunk hülyek.

Nagyon kevés az az eset, amikor szükséges és indokolt.

De te tudod.

En amúgyse vinném, ebbe a virusba meg főleg nem.

2021. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!