Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gumikesztyűt érdemes...

Milyen gumikesztyűt érdemes pelenkázáshoz használni?

Figyelt kérdés

Valami vekony kell, ami olcso is. Ti milyet hasznaltok?

Nylon vagy gumikesztyu?


2021. márc. 25. 01:04
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%

Ugye tudod, hogy magától kb. 5 éves korában kezdi kitörölni. Addig sok gumikesztyűre lesz szükséged.

Ha nagyon muszáj a kesztyű, akkor a háztartási kesztyűt ajánlanám, az többször használhatod.

[link]

2021. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem használtam. Kezet mostam mindig. Soha nem nyúltam bele vagy kent össze a gyerek. Szerintem felesleges.
2021. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
83%
🤣🤣🤣 nagyon jó!:D mi lesz, ha lebukik? Sírni fogsz?:D napi 10 kesztyű elég húzós azért... van , hogy több van , hogy kevesebb kinek mennyi az igénye, de azt megnézem ha mész az orvoshoz és kéri, hogy vedd le a pelenkát felveszed a gumikesztyűdet?xD szerintem nagyon feldobtad pár ember napját :D köszi
2021. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Szerintem ezen kivul meg gazmaszkot i s fogok hasznalni. Nem olyan katonait hanem modern 3M maszkot ami a szagokat is kiszuri.

Orvoshoz a felesegem viszi a gyereket mert en ugyan akkor dolgozok mint amikor az orvosok rendelnek tehat nem tudok menni.

2021. márc. 25. 09:50
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom vegyél szkafandert, gázálarcot is.
2021. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy arc plexit beszerzek meg
2021. márc. 25. 09:54
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Te most vagy egy gyenge troll vagy, vagy szimplán lökött. Bocs. 🤷‍♀️
2021. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, éppen a nagyobbik lányomat pelenkáztam nagy nyugiban, mikor egyszer csak sugárban kirobbant a kaki. Beterítette a pelenkázót, a kezemet, a ruhámat. Kb csak az arcom nem lett tele sárga folyós kakival. Utána egy darabig ránézni sem bírtam a mustárra, színre, állagra és szagra is olyan volt.


Nem volt az a védőcucc, ami megvédett volna tőle. Sok mindenre képesek peluson belül és kívül is, a gumikesztyűvel nem sokra mész sajnos.

2021. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%
Hát a szaga durvább... inkább maszkot vennék , mint kesztyűt!
2021. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Jajj egyszer lázat akartam mérni a picinek....a nagyobbik gyerekem pont arra járt szegény amikor a kisbabából hirtelen sugárba kidőlt a kaki és akkorát “lőtt” hogy a kétéves fiamat válltól lefele beterítettexD nem tudtam , hogy sírjak vagy nevessek , de nagyon vicces volt:D
2021. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!