Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek hogyan törtènnek két...

Ezek hogyan törtènnek két babával?

Figyelt kérdés
Van egy nagy gyerekem,két gyereket szeretnénk még,de korom miatt is egymás utàn szeretném őket.3 hónapot elég várni? Császárnál inkább fél évet várjak? Ha ujra terhes leszek,de ott lesz a babám is,mehetek vele együtt a vizsgálatokra,vagy mindig intézni kell,hogy valaki vigyázzon rá? Igaz,hogy szájmaszkban kell szülni? Vajon jövőre is igy lesz? Ha a panorama tesztet csinàltatom,asszem 180 ezer kb,az jó választás? Ismertek olyat akinek beteg gyereke lett,?milyen vizsgálattal lett volna elkerülhető?
2021. márc. 26. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
12 hónapot ajánlott várni két terhesség között. Meg ha annyit nem is akarsz, három hónap szerintem nagyon kevés .
2021. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
3 hónap?? Ne viccelj már. Császárnál meg főleg nem jó csak 3 hónapot várni. Magánba ahova jártam ott vitte az anyuka a nagyobb gyereket de csak kísérővel és a gyerek kint maradt. Sztk-ban elküldték az anyukát aki vitte a gyereket magával. A vajúdás alatt nem volt rajtam szájmaszk de műtét lett végül és ott kellett. A többi kérdésre nem tudok válaszolni.
2021. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Panoráma teszttel kapcsolatban tudok válaszolni. Igen, jó választás, ez a legmodernebb a most elérhető dns alapú vizsgálatok közül. Tavaly én is azt csináltattam, akkor 165.000 Ft. volt. Alacsony kockázatú lett és most egy egészséges, lassan 7 hónapos kislányom van.
2021. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
3 hónap a természetes szülésnél is kevés, császárnál meg főleg. Legalább egy év kellene. A picit nem tudod magaddal vinni, max ha vki megy veletek és kint marad vele. De akkor inkább maradjon ő vele otthon, nem kell cipelni. Senki nem tudja, hogy lesz jövőre, de nekem nem kellett maszk (januárban szültem).
2021. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen császárnál fél évet írtam,de akkor az is kevés. Akkor ha rossz az időpont,mert nem tudna senki vigyázni a gyerekekre akkor kérhetek másikat,ugye?(férjem beosztását kell mindig néznem) ti is így csináltátok? Láttam tesókat,1- másfél év korkülönbséggel,de akkor nagyobb a vetélés esélye?
2021. márc. 26. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem.csak a vetélés eselye, hanem neked is komoly bajod lehet. Gondolj bele, elkezd tágulni a méh, ami össze sincs húzódva, a sebekről varratokról nemis beszélve. Szoptatás alatt akarsz teherbe esni . Vagy Most terhes vagy? Vagy már megvan az első baba ? A jövőre is gondolj ám, nemcsak a szülésekig tart a gyereknevelés.
2021. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!