Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műköröm baba mellett? Párom...

Műköröm baba mellett? Párom nem szeretné, ha maradna?

Figyelt kérdés

Van, aki konkrétan a baba óta nem csináltat műkörmöt?


Nem látom be, hogy miért ne lehetne.


A párom azt szeretné, ha tovább nem lenne. Legalább egy ideig. Nem kicsi már a baba, mindjárt egy éves. Egyszer volt olyan, hogy megkarmoltam, de akkor is ő mozdult úgy. Ezért nem szeretném levetetni, és hibás sem akarok lenni ezért.


2021. márc. 28. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez kb olyan, mint mikor kérdezgetik, hogy "EzZeL hOgy TörLöD kI a FeNeKeD?!"... Fogalmuk sincs, hogy semmi extra problémát nem okoz az életben. Ha a sima körmöd lenne hosszabbra hagyva, az is ugyanilyen lenne.
2021. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Köröm nélkul is karmoltam már ki véletlenül nem egyszer a gyereket pedig nekem aztán tenyleg nincs műkörmöm,ugxhogy ez elég butaság
2021. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Műkörömmel kevésbé karmolsz, max.,akkor nem, ha tövig van vágva az igazi.
2021. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Párod miért is szól bele, hogy milyen a körmöd?
2021. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem volt amíg a baba pici volt. De azt gondolom ez mindenkinek a saját döntése kell legyen, semmikepp sem a párjáé. Nekem nem volt kedvem erre időt fordítani. Szívesebben ültem inkább egy kád forró vízben abban az 1-2 oraban amíg kormoshoz mentem volna. Stb. De aztan visszatértem rá en is idővel egy éves kora körül. Most megint nincs de most egyéb eü okból, nem a gyerek miatt.
2021. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Én leszedettem még terhesen, mert zavart volna. Azóta sincs.

De megkarmolni simán lehet saját körömmel is.

2021. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Én leszedettem szülés előtt, 10 hónapos volt amikor elkezdtem magamnak gellalot tenni. (Sajnos kicsit messze van a szuper körmösöm nem is férne bele időben)

Engem pl zavart volna a 4 hetes hosszúság a babával, de való igaz,hogy a saját körmöddel valószínűleg jobban csikarsz, nekem nagyon rövid mióta megszületett,meg most a gél lakkal is.

Szóval igazából ez tőled függ, lehet elszaladsz majd leszedetni amikor megérkezik a baba, mert zavarni fog, de az is lehet az lesz a kikapcsolódós énidőd,hogy mész töltetni, ezt majd kitapasztalod :)

2021. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
17 éves korom óta van műkörmöm. Most vagyok 32. Eleinte csak egyszeri alkalom volt, de végül megmaradt állandóra. Néha le szoktam vetetni pár hónapra de csak egészségügyi szempontból. Nekem kifejezetten jól jött a műköröm, mert mikor a babák mellől eljöttem arra a másfél-2 órára az volt az én időm a körmösnél. Sosem akadályozott semmiben, olyan különösebb csikarásra sem emlékszem amikor véletlen megkarmoltam a babáimat. Háztartást vezetek, gyereket nevelek, ugyanúgy mint mások.
2021. márc. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

A saját körmöddel sokkal nagyobb eséllyel karmolod meg a gyereket, mint műkörömmel. Ha pedig a higiéniára gondol, akkor nagyon egyszerű a dolog, szappan és körömkefe. Mindent kiszed, ami nem odavaló.


#8, semmilyen egészségügyi szempont nem indokolja a köröm pihentetését. A köröm elhalt szaru, nem kell pihennie.

2021. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
1 éves nem kicsi már, időd is van mellette elmenni megcsináltatni nem lesz bazi hosszú.nekem a kórházban nem volt, meg utána kb 2 hónapig míg nagyon kicsik voltak. Szerintem nem indokolja semmi hohy ne legyen. Nem csecsemő már.
2021. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!