Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem tud éjszaka többet...

Mért nem tud éjszaka többet aludni? Este 8 kor elalszik, mert hulla fáradt, de reggel 5 kor már ébred. Mért? Ez nagyon korán van. Persze hajnalban is már mocorog.7,5 honapos

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk akkor vannak korán kelések ha jön a foga.amikor épp ki jött vagy nem bújik most ki akkor alszik fél 7-ig,egyébként fél 6-6 kor kel.
2010. aug. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi babánk 7 hós, eddig mindig 5, 5.30-kor kelt, de rájöttem, ha csöndben, sötétben megszoptatom, nem beszélek hozzá, visszarakom a kiságyába, akkor még alszik egy kicsit. Ezt mostanában szoktam csinálni, most pl. egy órárt aludt utána még. Nem minden reggel jön be:(attól is függ, hogyan ébred, mennyire van ébren, amikor kiveszem.

Nekik az 5 óra nem korai. Én is kérdeztem a dokit, azt mondta, hogy teljesen normális, ha 5 körül ébred. Majd később egy kicsit kitolódik. Mondjuk a mi babánk van, hogy már este fél 8-kor alszik (bár sajnos 3-4 szer fent van éjszaka, ebből 2-szer szopizik is)

2010. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9 óra egyhuzamban való alvás egy 7,5 hónapostól nem kis teljesítmény! Lehet, hogy neked korai, de ő ennyi idő alatt kialudta magát. Ennyi idősen a legtöbb baba még legalább 2-3x szopizik is. Próbálhatod kicsit húzni a lefektetés idejét, de nem biztos, hogy megéri... Az ő bioritmusa ilyen, erre állt be.
2010. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az esti altatást lehetetlen kitolni,nem birja ki tovább,mert hát ugybár nappalmis alig alszik,alszik 1 nap 3 szor is,de sajna csak fél órát,ez összeségben másfél vagy max 2 orát alszik nappal.
2010. aug. 20. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Babám csak 15 hetes, de ő is hajnalban kel, kb. 5 körül. Ilyenkor szopizik egyet és visszaalszik kb. 8-9ig. Nálunk akkor kezdődik a nap... Ő éhes, lehet, hogy a te babád is az...
2010. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!