Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok hogy alszik ?

Babatok hogy alszik ?

Figyelt kérdés

3 hos alatti.

Milyen idonkent es mennyit?


Es akinek nagyobb, mikortol aludt at az ejjelr? ( es hogy hanytol van ejszaka)


2021. ápr. 1. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A kislányom 7 hónapos lesz, 7 hetes kora óta nem kel éjjel. Este 8-tól alszik most éppen 7-fél 8-ig, de volt, hogy 6-kor már mocorgott (akkor jött két foga).
2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik lányom 4,5 hós koráig 5-7 órákat aludt éjjel egyben, 6 körül kelt reggel. Onnantól kezdve, hogy átfordult, ráadásul a foga is kibújt, 2,5 éves koráig fél-másfél óránként ébredt. A kisebbik lányom most 4 hónapos, neki van este egy nagyobb 4-6 órás alvása kb. 8-tól, utána 1,5-2 óránként kel reggel 6-7-ig, onnantól kezdődik neki a nap.
2021. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

5hos, ugyanugy mint #2es valaszolonak, 20tol alszik zsinorban 4-5orat, aztan 1.5-2-3 orankent kel szopizni reggel 6:40ig.

2hosan meg kb22-tol reggel 6ig aludt ebredes nelkul.🤷‍♀️

2021. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan kb este 7-től aludt éjjel 2-3-ig. Megetettem, picit ringattam, visszaaludt kb 6-ig. Megint etetés, néha utána még visszaaludt, néha csak a reggeli séta közben, 8-9 körül. 5 hónaposan aludta át először az éjszakákat (8-tól 6-7ig), kb másfél éves koráig. Onnan megint felborult az alvás egy darabig, aztán 2 éves kora óta alszik (9-től 6-ig).
2021. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő aludt 10-12 órát éjjel egyben, cserébe nappal csak 20 perceket aludtak, 2-3 óránként. Amikor kúszni kezdtek 5 hónaposan, akkor álltak be a napi 2 fix alvásra, ezek már hosszabbak voltak. Az éjszakai sosem borult fel. 😊
2021. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kisfiam 14 hónapos,13 hónaposan kezdte el át aludni az éjszakát.Soha nem volt jó alvó,túlzottan éber és aktív.

Egyszer kelt minden éjjel 6 hónapos kora óta,eleinte 2 órakor majd 8 hónapos kortól 4 órakor kelt.

Megetettem,vissza aludt és délig fel sem kelt.Mivel nekem tápszerezik ez nem is volt az utóbbi hónapokban olyan nehéz,viszonylag hamar megtanult egyedül cumisüvegből enni így elég volt a kezébe adnom a tápszeres üveget és pár perc alatt megitta,félre dobta,oldalra fordult és vissza aludt.


Viszont! most hogy átalussza az éjszakát reggel 6-8 között kel fel.


3 hósan még nekem 3 óránként evett.talán 5-6 hónaposan csökkent le ez 4-5 óránkénti evésre

2021. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3 hònaposan 20-7 òràig aludt 5 èbredèssel.Napközben 30 percesek alvàsokkal (3-4x) talàn.

Most 1,5 èves 22-7ig alszik min. 5 èbredèssel, napközben pedig 2-3 òràt.

Hulla vagyok, aludni szeretnèk :D

2021. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról, hogy egy újszülött babához 3 napig nem keltek fel (én biztos felkelnék) és azután már nem is sírt éjszaka. Állítólag császármetszése volt az anyukának, a nővér pedig nem foglalkozott éjszaka a babákkal, és ezért senki nem vette fel (ez a baba most már 25 éves nő, ismerem).
2021. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Egy újszülöttnek még 3 óránként ennie kell.

Idióta szülők sokasága..

Engem is császármetszéssel tartották bent egy hétig a koraszülött babával.

Én 2 óránként keltem hozzá,miután megetettem mennem kellett tejet fejni neki.

Otthon is ugyan ez legalább 2 hétig,majd 3 óránként keltem..


Mint szerintem minden normális anyuka.

Ha tápszeres akkor is fel kell kelni.Bár az több macera.vizet melegíteni (ha van forralt..),kikeverni,ellenőrizgetni elég meleg-e..addig meg türelmetlenkedik a kicsi.

Nem izgalmas feladat,de ez van.Ezzel jár a kisbaba.

2021. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 ha atalussza, nem kell kelteni, ha egyebkent jol eszik napkozben es szepen gyarapodik. Udv: egy idiota szulo
2021. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!