Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem foglalkozom vele eleget,...

Nem foglalkozom vele eleget, ha még nem tud egy két dolgot, amit a társai?

Figyelt kérdés
nagyon sokat-énekelek a kisfiamnak,járunk külön foglalkozásokra,kirándulni,stb..-de néha hagyom egyedül játszani-nagyon jól elvan,hosszú ideig.nézem más babákat,van pl,aki már berakja a formákat a keretbe-mig az enyém inkább öntögeti-pakolja.ugye nem szabad erőltetni?,elég,ha megmutogatom,hogyan kell.vagy egész nap magyarázzam neki,hogy,mit,hogyan,mi ez...stb.ebben a 2 évben tanulnak a legtöbbet-de ugye inkább hagyjam játszani-ismerkedni?
2008. dec. 5. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyereknek más a fejlődési ritmusa, főként a második évben, azt szokták mondani. Az én fiam van amiben jobb mint mások, de van, amiben nulla másokhoz képest. Az van. Mi egy nagyon jó fejlesztő könyvet használunk, próbáld ki ha gondolod: Deákné B. Katalni: Anya, taníts engem!

[link]

2008. dec. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya,hiszen felteszed ezt a kérdést,és figyelsz,foglalkozol vele!A gyerekek nem egyformák,még két tesó sem,ne erőltess semmit,hagyd had tanuljon a saját ütemében.És nézd meg biztos van más amiben ő erősebb a többi gyereknél!
2008. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

persze,biztosan...köszi a válaszokat

a könyvet már terveztem megvenni,mert jókat hallottam róla

üdv

2008. dec. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!