Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondanatok miert valalnato...

Mit mondanatok miert valalnatok gyereket?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom okoskodok mindig hogy o nem akar gyereket, mert szeret aludni, alakjat nem akarja tonkre tenni stb stb. Egyetlen dologban ertek egYet hogy tul nepesedes van..


Aztan mondja hogy mondjunk jo okokat hogy miert valaljunk gYereket.. mert hogy ha a szeretetet mondjuk sajnalja higy anelkul nincs bla bla... ti mit mondanatok?


2021. ápr. 3. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit. Nem tartozom senkinek magyarázattal.
2021. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekvállalás előtt szerintem lapozd fel a a Magyar helyesírás szabályai-t! Érdekes olvasmány lesz számodra.
2021. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ő nem akar gyereket, te meg igen, felesleges egymást győzködni.
2021. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3. válasszal, ha valaki nem akar gyereket, NEM lehet meggyőzni, tehát nem is érdemes ezzel foglalkozni, ahogy fordítva sem lehetséges. Nekem sem lesz gyerekem, ezért nem is tudnának olyan "jó" okot mondani, ami miatt meggondolnám magam, és ez így is van jól.
2021. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoskodik ,csak neki ez a véleménye. Neked meg más. De ez pont nem az a téma, amiről vitázni kéne
2021. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Mert akartam..


Azt sem tudom megmondani miért szeretem jobban a vaníliafagyit a csokifagyinál..


Amíg valaki az alvását, alakját félti jobban, mint gyereket akar, az jobb is, ha nek vállal.


Senkinek sem kell érvelni..

2021. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak azert kerdezett jo okot a gyerekvallalasra, amiert Te is faggattad, hogy o miert nem akar. Amugy nem hiszem, hogy erdekli :)
2021. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ok van a gyerekvallalasra, mégpedig az, hogy valaki gyereket akar. Enyni.
2021. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem mondanék neki, ha nem akar akkor nem akar. Az ő élete, hadd döntsön ő felőle, hogyan akarja azt élni.

Tartsátok tiszteletbe egymás véleményét.

2021. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Eleg nekem ez, igyis jol megtanultam a magyart.


Semmikepp sem meg gyozni akarom. Sem ra beszelni. Sem fogok vele ezen vitatkozni. Nem is ez volt a kerdes, nem is erdekel o.

Es van aki nem okoskodik ezzel. De o kifejezetten azt teszi, minket nem erdekel a tema, mindenki azt csinal amit akar... csak mindig felhozza, es provokalni probal szandekosan es mondja es mondja a jobbnal “jobb” erveket hogy o milyen jol dont hogy nem kell neki gyerkek.stb.

Es mikor kerdezte, hirtelen el gondolkodtam hogy tenyleg mit is tudnek siman csak magamnak is erre valaszt adni... es csak kivancsisagbol kerdeztem hogy mas mit hogy gondolkodik... es ugy latom sikerult is mindenkinek a kerdesre valaszolni.......................

2021. ápr. 3. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!