Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Happy Bella pelenkát használta...

Happy Bella pelenkát használtatok már? Mennyire felelt meg?

Figyelt kérdés
Most akciós az Auchanban..
2010. aug. 20. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Használtuk már ,szerintem jó.
2010. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a fiamnál nem vált be, bokáig kakis volt, még jó, hogy nem vettem belőle (az anyák lapjához volt ajándék, azt próbáltuk ki)
2010. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pelus nem a markatol jo vagy nem. Minden csak a gyerek formajatol fugg. Nyilvan egy duci babanak mas passzol mint egy ropi babanak. Ami a lanyomnal "bevalt" az a fiamnal mar a nyakigfosit jelentette. :)
2010. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van na, csak kérdeztem. Persze tudom hogy nem a márkától függ. mi először a Pamperst használtuk, hát hadd ne mondjam, hogy a gyerek állandóan tiszt sz..r volt. pedig MÁRKÁS.
2010. aug. 20. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is ezt használjuk. Nekünk bevált.

Melyik Auchanba lesz akciós? Az újságban nem látom.

2010. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! Mi ezt használtuk 1 hónapos korától 6 hónapos koráig. Nekünk bevált, soha nem volt pöttyös a popsija, ami repi anyag volt pampers, meg libero, az sokkal hamarabb átázott, az éjszakákat nem bírta végig, míg ez a fajta igen. Szerintem nem a márkanévből kell kiindulni, nem mindig a drága a jó.
2010. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz bár sztem nagyon magas a dereka.Ilyen melegben kész kínzás.a libero vagy pampers derekától sokkal magasabb..
2010. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi vettünk az elején egy csomaggal, de képtelen voltam elhasználni, annyira nem jött be nekünk. Az utolsó néhány darabot már kihajítottam a kukába, csak ne is lássam... Túl vastag és merev, és tényleg "óriási".
2010. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha többet nem használnám, nagyon durván kipirosodott a babám feneke tőle! Iszonyat volt. Hozzáteszem, nekem a DM-es babylove is ilyen volt. Csak a Pamperst meg a Liberot bírja a kis segge :)))
2010. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17:41-nek. A Soroksári Auchanban vettem szerdán. 1880 ft volt az 54db-os. 8-18kg-ig. De lehet hogy ez nem akciós ár, csak én gondoltam hogy az, mert tele volt vele minden pakolva.
2010. aug. 21. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!