Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uj napirendet kell az alváshoz...

Uj napirendet kell az alváshoz alakitanunk? Eddig minden ok volt, miota mászik, ül, és kapaszkodva feláll a fiam, azota nem alszik. Ezt az összes mozgást 3 hét alatt csinálta. Nem tul gyors ez a fejlödés?

Figyelt kérdés
mit csináljak,hogy ujbol aludjon?,nappal 3 szor alszik,de csak 20 percet.éjjel,nagyon sokszor megébred,és mozgolodik stb.7,5 honapos
2010. aug. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs a fiaddal semmi baj. Neki a mozgás így természetes.Az nem baj,hogy hamar csinálja az egyes fázisokat. Nem baj,ha nappal nem alszik sokat. Most minden figyelmét az "új" mozgások kötik le. Ha éjjel ébred és mocorog,akkor ne menj oda hozzá. Hagyd,hogy magától visszaaludjon. Néhány hét múlva újra nyugodtabb lesz.
2010. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl gyors, nálunk is nagyon hamar csinálta már ezeket a gyerek. Az ülés mindössze 2 napja ment neki, mikor harmadnap felállt. Onnantól kezdve minden nap csak ezeket "gyakorolta", egy percre sem állt meg. Ő sem aludt semmit. A nappali alvása szerintem nem kevés, mert az én gyerekem 3 hós kora óta alszik ennyiket (most 7 hós). Szóval éjszakánként szinte fél óránként kelt, míg tartott ez a gyakorlás. Mikor már stabilan ült és állt, akkor normalizálódott a helyzet és az éjszakákat megint majdnem végigalussza. Azért írom, hogy majdnem, mert most a felső fogai miatt néha felkel hajnalban egyszer. Amúgy én semmit nem csináltam, csak próbáltam túlélni. Saját magától helyreállt minden.
2010. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 hét alatt produkálta:) 7 hónaposan mászott, egy hétre rá felült, egy hétre rá felállt. Az alvások katasztrofálisak voltak egy ideig, aztán úgy döntöttem, hagyom, ő alakítsa, ahogy igényli. z bevált. Ha fáradt hagyd aludni, ha nem fáradt a napirend miatt ne erőltesd a pihenést.

Előbb utóbb megszokja az új mozgásokat, és nem fogja álmában is gyakorolni:) Csak türelem:)

2010. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!