Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyom nemsokara 14 honapos,...

Lanyom nemsokara 14 honapos, nem jar csak kapaszkodva, illetve egyedul 2 3 metert, akar tobbet is tudna ha mereszebb lenne, csak O ilyen bizonytalan vagy gyengek lennenek az izmai hozza?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom lassan 15 hónapos és még csak bútorok mellett lépeget!Nyugi nincs semmi baja a lányodnak csak még bizoytalan és valószinű hamar elfárad.
2011. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk 8hósan felállt,10hósan sétálni akart és hisztizett,hogyha nem kísérgettem. 3hónapon keresztül kísérgettem, mert bátortalann volt, de menni akart :) Szóval nyugi, nem vagytok még lemaradva semmiről
2011. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az hozta az áttörést, hogy elkészült a szobája, ahol padlószőnyeg van, nincsenek tereptárgyak, csak a játékait tettük be eddig. Na ott nagyon nekiindult, addig 2-3 lépést tett önállóan maximum, most meg 3-4 métert (faltól falig egyedül megy). 15 hónapos lesz holnapután.
2011. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
kompozott?
2011. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
a lányom 14 hónapos volt mire megtette az első önálló lépéseit. most 15 hónapos és bár igaz hogy még kicsit ingatagon, de körbejárja a lakást. :) a lányod is bizonytalan lehet, fogd csak meg a kezét ha igényli, de ne erőltesd a menést. ha menni akar, menj még vele.
2011. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

18 hónapos koráig ráér.

(A "csak kapaszkodva járás" azt jelenti, hogy fogjátok a kezét? Mert ha igen, akkor hagyjátok abba, ne vezetgessétek. Lehet, hogy azért is bizonytalan egyedül elindulni.)

2011. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

4. vagyok. komolyan anyukák, már ilyen érzékenyek vagytok erre a komp dologra :D

csak azért kérdeztem mert pár hete volt egy nagyon hasonló kérdés ahol kiderül, hogy a gyerkőc napi fél órát kompozott és az orvos szerint azért fél egyedül járni...

persze ez nem hasznos válasz...kivétel ha kompozik a kérdező gyereke... na mindegy, csak meglepődtem :)

2011. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a komp dolgot én is hallottam már. Nekünk emiatt nem is volt. De az a 3hónap kísérgetés azért elég fáraasztó volt :)

Türelem, rózsát terem, ahogy mondani szokás

2011. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

sosem kompozott:)


kisergetve van mert mar nem lehet abbahagyni, mert vagja foldhoz magat, igenyli, lassan enis 3 honapja kisergetem


nagyon sokat erosodott es ha akarna tudna menni:)


koszi a valaszokat

2011. nov. 16. 08:48
 10/15 anonim ***** válasza:

azt hiszem a 3. vagyok (15 hónaposom van)

szóval nem lehet nem kisérgetni őt. nekünk is mondta a gyógytornász hogy ne tegyük de jött és húzott minket és sírt mert menni akart a lányunk. két hónapig teljesen kellett, azóta is még az esetek 60%-ában.

2011. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!