Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami kovetkezmenye...

Lehet valami kovetkezmenye hogy a babom nem sokat van kezben?

Figyelt kérdés
csak annyit van kezbeb amennyit bufizik,aztan a babakocsiban,es az agyaban,Gondolok itt arra a kovetkezmenyre hogy pl.nem erosodik igy a nyakizomzat?
2008. dec. 5. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
a nyakizmait hasonfekve nagyon jól tudja erősítgetni. én inkább az érzelmi hátrányra gondolok,ha nincs eleget kézben egy baba.rettentő nagy szükségük van az anyaölre még a pici babáknak,sokkal jobban fejlődnek,nyugodtabbak.sokan mondják,hogy ne legyen sokat kézben a baba,de hidd el,abból sosem elég, amíg pici és nem tud magától mozogni - akkor majd úgyis odamegy hozzád és átkarolja a lábadat :)
2008. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az a probl. hogy egyedul vagyok reggeltol-estig es nekem ugyan ugy elkel vegeznem a hazimunka fozes, vasalas,takaritas...Ez most nem azt jelenti hogy berakom a babakocsiba aztan legyel ott magad,nem!!!!Fozes kozben is jatszok vele,nevetgelunk-csak o a babakocsiban van.
2008. dec. 5. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha mosolygós baba nincs probléma, én is csak akkor veszem fel, ha már unatkozik, sír vagy valami baj van. Inkább jó, hogy nem egész nap kell cipelni. _Néha vannak rossz napjaink ilyenkor sokat van kézen, de ha elvan az ágyon vagy a pihenôszékében miért venném fel?
2008. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon mosolygos baratsagos kisfiu.Amugy 3 honapos.
2008. dec. 5. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Legfeljebb annyi hátránya lesz, hogy el tudsz menni egyedül wc-re, és a baba nagyon jól le fogja magát kötni. A babát nem úgy kell szeretni, hogy állandóan kézben van, sőt!

Annak idején nekem ugyanez merült fel a fejemben, csak nekem azért, mert állandóan a hasára kellett tegyem, hogy erősödjön. A doki azt mondta akkor is nagyon lehet szeretni, ha nem fogom állandóan, és ettől sokkal szebben fog fejlődni. Többet ér hidd el néhány lopott perc, amikor teljesen az övé vagy, mint mikor cipeled, de igazából máshol jársz. Az a lényeg, hogy érezze ott vagy, amikor szüksége van rád! Nem tudom mennyit számít ebben, de az én fiam hihetetlenül kiegyensúlyozott és csak akkor sír, ha tényleg baj van. Egyedül elalszik. Viszont mikor mondjuk beteg, akkor jelzi, hogy most állandóan érezni akar és akkor ezt meg is kapja.

Szóval szerintem ne aggódj!

2008. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így csinálom. mellettem van a pihenőszékben, gőgicsél, nevet nagyokat. Ha már nagyon álmos akkor van, hogy beviszem a kiságyába, de a pihenőszékben is tud nagyokat aludni. elringatja magát. Én meg tudok főzni, mosni, teregetni, sőt wc re is egyedűl megyek:)mint a nagyok.

Ha beteg nyűgős, ő is szereti ha többet van a kezemben, vagy mellettem. Most kell bevezetni, később nehezebb lesz, leszoktatni róla te meg nem tudsz akkor tényleg semmit csinálni..

11 hetes anyuka

2008. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!