Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan Anyukák akik...

Vannak itt olyan Anyukák akik kézben altatják babáikat? Mennyi ideig tart míg elalszik?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok?Mennyi idős?Az én kislányom 9hónapos 10kg.
2011. okt. 21. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mostmár 18 hónapos, de mindig kézben altattam. Változó volt, hogy mennyi ideig kellett altatni. Eleinte mindig teljesen elaltattam és úgy tettem le, de aztán ahogy idősödött már csak annyira ringattam, hogy meghozzam a kedvét az alváshoz, és egyedül aludt el az ágyában. Több oka is volt. Pl. hogy egyre nehezebben aludt el, több ideig kellett ringatni, plusz kezdett rászokni arra, hogy felébred arra, hogy leteszem, és kezdhetem elölről az egészet. Másrészről meg nem baj, ha megtanul magától elaludni.
2011. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 20 hós, kb 3 hónapja alszik el mellettem, a párom néha még mindig kézben altatja. Akkor 5 perc.
2011. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én mei tai-ban altatom és nagyon hamar elalszik. ahogy felkötöm a hasamra már szinte alszik is. átlagban 5 perc.

10 hó 9 kg

2011. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 9 hós koráig kézben, aztán ölben pár hétig, pár hónapig mellettem, most már az ágyában kb. 20 hós korától, most 22 hós.

Már csak arra emlékszem, hogy mellettem 20-30 perc alatt aludt el, kézben már nem is tudom. Mindig figyeltem és próbálgattam időnként, de nem erőltettem. Most ő akart egyik este az ágyába bemenni, azóta ott alszik el. Egyenlőre mellette vagyok, bár mostanában pár napja van hogy kiküld a szobájából, párszor visszahív, aztán elalszik. Kb. 19 hósan szokott le az éjszakai evésről is egyébként.

Én a védőnőtől kértem tanácsot, ő is sokáig maga mellett altatta a lányait, én így fokozatosan próbáltam egyáltalán magam mellett altatni is, mert először azt sem akarta, kézben is csak akkor volt jó, ha sétáltunk vele fel-alá. Elalvás után 10-20 perccel mindig betettem az ágyába és szépen aludt. Nálunk még csak most 11kg.

2011. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bogyo110 ***** válasza:
az enyém 8.5 hónapos születése óta kézben alszik döcölgetve kb 10perc alatt de nem is tudom hogyan fogom egyedül elalvásra szoktatni peddig már 9 kiló és mi lessz ha nagyobb lessz!
2011. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Uhh , nem irigyellek bennetek :(

Nem bántásból irom.

2011. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van miért irigykedned:) Nem bántásból írom, de szerintem sajnálhatod, hogy nálad ez kimaradt és nem altattad kézben a gyereked. Én mindig szívesen emlékszem vissza ezekre a pillanatokra és a hálás szemekre, mielőtt álomba szenderült.

Egyébként én akkor altattam, mikor álmos volt, így pár perc volt csak.

2011. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ezt nem irigylem :)) Nem maradok le a hálás tekintetről, csak nem ebben a helyzetben. A kislányom leteszem a kiságyba és alszik egyedül. Viszont ismerek olyan anyukát, aki még a 2 éves kisfiát is cipelgette, mert máshogyan nem tudott elaludni. Hát Ő sem mondta, hogy irigyeljem :)
2011. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!