Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú popsikrémet,pop...

Milyen márkájú popsikrémet,popsitörlőt ajánlanátok újszülött babának?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?
2021. ápr. 9. 10:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Törlő: régebben cot one, jó de nagyon drága, utána rossmann, babydream zöld (extra sensitive), aztán áttértünk rossmann fehér törlőre, az csak víz, a legjobb, nincs benne semmi káros.

Popsikrém: csak este kentem be, biola popsikrémmel, ha piros, akkor sudocream.

2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%
A kórházban Pamers törlőkendőt adtak. Elégedett voltam vele, ezért otthonra is azt vettem. Később mindig abból vettem nagyobb kiszerelést, ami épp akciós volt. Popsikrém alapvetően nem szükséges. Akkor kell, ha kipirosodik a baba bőre. Nekünk a Nivea popsikrém szépen helyrehozta a bőrpírt néhány használat után.
2021. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%

Mi úgy csináltuk hogy vettünk kB 4 fajta pelust (anno volt kis darabos kiszereles) és amelyik bevalt azt használtuk.

A pampers newborn túl kicsi volt, az egyel nagyobb méret pedig nem volt a boltba, így a férjem DM-es pelust vett hozzá DM-és popsitorlovel. Tökéletesen bevalt. Popsikenocsnek pedig soducremet vettünk.

2021. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Popsikrémből nekem a Sudocrem jött be a legjobban, popsitörlőből pedig Pampers.
2021. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

Kendő: rossmannos babydream zöld, extra sensitive, több teszten ez jött ki győztesnek

Krém: neogranormon, de nem kenjük mindig

2021. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Dm pipsitorlot szeretem


Popsikrem (+fürdető, krém) és a Dóra Natura-t ajánlom.


Ezzel kentunk neki mindig, ha valami miatt nagyon piros lett neki akkor volt itthon Bepanthen.

2021. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

Popsitörtlőből a DM saját márkás sensitive.


Popsikrémet addig nem is használtunk, amíg nem lett kiváltva minden étkezés és nem lett neki is brutál kakija. Kb 11 hónaposan kentük már gyakrabban, de egyáltalán nem minden pelenkacserénél. Egyébként Neogranormont használunk. Ha ki is pirosodik, pikk pakk helyreteszi.

2021. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Soducremet használjuk mindkettőből. De születése után még nem használtam törlőkendőt 1-2 hónapig, csak langyos vizes vattalappal töröltem át a popsiját.
2021. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
Mi ez a sok lepontozás? Csak azért, mert mást használnak, mint az értékelő? Vagy van valami szakmai oka is? Légyszi fejtsétek ki ha igen.
2021. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Rossmann saját márkás zöld popsi torlo, popsi krémet nem használunk.
2021. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!