Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan honnan tudom, hogy...

Pontosan honnan tudom, hogy hasmenése van-e babának, mi számít hasmenésnek?

Figyelt kérdés
Ha allergiás a baba egy új ételre, az hasmenés formájában is jelentkezhet. Mi számít hasmenésnek egy 7 hónapos babánál?
2008. dec. 5. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ilyen kis korban az ételallergia csalánkiütéssel is párosul.Az én fiamnak 1-2 naponta szokott lenni 1 nagydolga.11,5 hós.Most volt egy kis megfázása és onnan tudtam,hogy megy a hasa,hogy naponta 4-5 alkalommal volt elég híg sárgás széklete,ami általában az egész ruháját ellepte.A szokásos náthára való dolgokon kívűl sok folyadékot,hasfogó kajákat(alma,banán,gesztenye...) kapott+1 doboz Normaflore +1 tasak Smecta port.
2008. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elfelejtettm,hogy a fogzás és a nátha is járhat hasmenésel.
2008. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Zöldes-sárgás széklet, ami nagyon vizes. Ha nem áll meg a pelus felszínén, hanem be is szívja, az már hasmenés.
2008. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!