Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha mosogatószerrel...

Nem baj ha mosogatószerrel mosom el az üveget? Humanát iszunk és képtelenség tiszta vizzel tisztára mosni.

Figyelt kérdés
Üvegmosót is használok. Alaposan kiöblitem utána. Nem lehet igy baja a babának tőle?
2010. aug. 21. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi Milupa Milumilt iszunk,és elsö perctöl kevés mosogatószert teszek rá.Picit zsiros marad,ha csak vizzel mosnám.
2010. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fotucsok ***** válasza:
Sőt, és kifejezetten mosogatószerrel mosnám! Azzal érsz el tejes hatékonyságot, hisz a tiszta víz nem oldja a zsírt, meg a lerakódott dolgokat.
2010. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fotucsok ***** válasza:
és helyett én lett volna
2010. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is használok mosogatószert. Bármennyire is forró vízzel próbáltam elmosni, mindig picit zsíros maradt. Mondjuk én arra figyelek, hogy bababarát legyen a mosogatószer és ne pl. domestos.
2010. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azzal mosom. A múlt havi babapatika magazinban olvastam, ill. láttam a hirdetését, hogy a nuk-nak van mosogatószere cumisüvegekhez és egyéb babadolgokhoz. Ha beírod a keresőbe kiadja, csak elég kevés helyen lehet kapni és 1300 ft körül van. Rendelni is lehet, de úgy még húzósabb az ára. Szóval marad a sima mosogatószer!!:))
2010. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam.
2010. aug. 21. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól ki kell öblíteni a mosogatószer után és kész. Viszont 1x az Aldiban vettem valami olcsó aloe verás mosogatószert, ház brutálisan rossz volt. Alig vitt le valamit és tiszta olyan szagú lett a cumisüvegje. Most a rózsaszín Pur van itthon és az tuti. Különben én a mosogatógépbe is berakom és az tök magas hőfokon átmossa, aztán meg én is átöblítem tiszta meleg vízzel.
2010. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tiszta forro víztöl zsíros marad
2010. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bioboltban, DM-ben lehet kapni természetes mosogatószert, én azt használom! Ecover a neve!
2010. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!