Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben vagy Hajdúszoboszl...

Debrecenben vagy Hajdúszoboszlón hol lehet S. Oliver baba és gyerekruhákat kapni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az anyacégnél dolgoztam, hétfőn írok e-mailt a kollégáimnak, hogy van e még a két városban partnerünk és ha még megvannak felírom ide a címeket.

Jelenleg az 5 hós törpikémmel vagyok itthon:)

2010. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!! Esetleg Karcag is szóbajöhet, vagy Berettyóújfalu! Köszi előre is!


Vagy végső esetben valamilyen webáruház! :-) Ilyet találok?

2010. aug. 21. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajdúszoboszlón az Árkád üzletházban nézd meg!
2010. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! szóval a keresett helyek közül csak Hajdúszoboszlón van gyerekruha üzlet.Debrecenben már megszűnt az üzlet és Berettyóújfalun meg csak felnőtt ruha van. Szoboszlón a József Attila utcában a stranddal szemben van a bolt.Egy kapualjnál kell bemenni, belöl több üzlet van.Olyan üzletház féleség.Itt van kizárólagos partnerünk akinél tutira eredeti s.Oliver gyerekruhákat lehet kapni.

Viszont ha itt jársz Budapesten akkor érdemes benézned a nagyker mintaboltjába(Bécs út 65.)Itt van egy kisker üzlet ahol te is tudsz vásárolni.Szinte mindig van valamilyen akció, és egyedi darabok is vannak. Van egy outlet üzlet is Dunakeszin kb.10 percre Budapesttől itt állandó akciók vannak (70-50-30%).

Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed van írj nyugodtan:)

2010. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, Karcagon sincs üzlet és webáruház sincs.Csak a német honlapról tudsz esetleg rendelni és néha az Ottóban is vannak ruhák.Ja, Ausztriában közel a határhoz van Phandorf(remélem jól írtam)ott van nagyon sok outlet üzlet és van Olivér is.
2010. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ!!!


Mivel Hajdú-Bihar megyében lakom, ezért érdeklődtem a környéken, sajnos Pestre nagyon ritkán tudunk elutazni, egyhamar valószínűleg nem is fogunk.


Gyulán és Békéscsabán nyaraltunk pár napot, és két olyan üzletbe is bekeveredtünk ahol S.Oliver ruhákat árultak gyerekeknek. Nem vagyok márkafüggő, nem szokott érdekelni, milyen címkét hímeznek a ruhákra.....de ezt a márkát nagyon megszerettem. Őszintén, nekem herótom van attól, hogy minden kislányruha Walt Disney-s, meg pónis, meg Barbie-s....és itt végre gyönyörű kislányos, ám ízléses ruhákat láttam. Vettünk is néhányat, nagyon szuperek, olyan jól állnak a gyerekeknek. Szerencsére azokban az üzletekben is voltak akciók...mert hát egyébként tényleg drágák, viszont nagyon szépek és jó minőségűek.


Szóval szívesen vásárolnék még idővel egy-két ruhácskát, és örültem volna, ha van a környéken.


Azért nagyon szépen köszönöm az utánajárást!!!! :-)

2010. aug. 24. 22:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj de hülye vagyok, elkerülte a figyelmem, hogy a hajdúszoboszlói gyerekruhát is árul!!! Akkor ez szuper, oda el fogunk majd nézni!!! :))


Köszi még egyszer!

2010. aug. 24. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!