Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerveztétek meg babátok...

Hogy szerveztétek meg babátok első szülinapját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk elég nagy a család, nekem is van két tesóm, meg a páromnak is kettő + mindenkinek a párja, ezért 2 napra osztottuk. Egyik nap az egyik részről jöttek másnap a másikról. Rendeltem 2 tortát, salátát meg fasírtott csináltunk. Nem volt nagy buli, mert még a kicsi nem igazán tudta mi zajlik körülötte, csak ugye mindenki jönni akart. Volt egy pár lufi és ennyi. Délután jöttek mind a két nap amikor már felébredt az alvásból. Majd ha nagyobb lesz, akkor majd lehet nagyobb zsúr!
2010. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az igaz hogy nem fog emlékezni az első szülinapjára, de majd mi emlékeztetjük rá:-))

Én sem akarok nagy zsúrt neki, de egy kis emlékezetesség kell

Mit vetetek és miket kapott ajándékba?

2010. aug. 22. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ajándékot kapott. Tőlünk Fp-os golyó dobálós zsiráfot, kis hintaszéket, babakocsit babával, mesekönyvet, ágyneműt, rengeteg ruhát, fürdetőt, popsitörlőt. Mivel januárba született mondtam mindenkinek, hogy ne játékot vegyenek, mert az kapott mindenkitől karácsonyra (11 családtól!), aztán jött január elején a névnapja és január végén a szülinapja. Rengeteg játékot kapott szinte egyszerre, azt se tudta mivel játszon.
2010. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig én! Persze szegénykék hogy is emlékeznének rá. Mi nagyon sok képet csináltunk, de szerintem igazi akkor lesz a zsúr ha már 3 éves lesz, amikor már igazán tudja, hogy mi is történik körülötte. De azért a másodikat megtartjuk. :))
2010. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az milyen a gólyós zsiráf? Szereti játszik vele?

Én épitő kockára , hintalóra, hintára, kis motorra gondoltam , de még nem tudom mi lesz neki igazán

2010. aug. 22. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

FP- zsiráfos golyópálya a pontos neve. Remélem jó a link. Szeret vele játszani, megszokta fogni a kapaszkodót rajta és úgy táncol mikor szól a zene. Nagyon édes.

2010. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!