Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert hiszik azt egyesek,...

Miert hiszik azt egyesek, hogy egy 8 honapos gyereket BARMIKOR BARHOL eltudok altatni?

Figyelt kérdés

Tobbszor kaptunk mar ugy meghivast valahova ahol kozoltek hogy hat altasd el itt-ott egy full idegen helyen. Sajnos hivatalos leszek valahova most es muszaj mennunk amivel kapcsolatban ugyanigy lazan odavetette egy rokon hogy majd elaltatom a babakocsiban. Jo hat igen elalszik a babakocsiban ha ugy jon ki az ido pont stb... masoknak is mondanak ilyet vagy csak neken? 2x vagy 3x alszik egy nap a lanyom 2x2 orat kabe neha alszik meg egyet du de ezek vagy seta kozben tortennek vagy itthon az ismeros helyen. Par honapja meg neha elaludt a karomban vendegsegben de mar nem.


En vagyok bena hogy nalunk nem igy megy az alvas?


2021. ápr. 24. 17:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%

Barhol alszik. Nálunk nincs ebből ekkora cécó.

Magaddal tolsz ki

2021. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1: akarmikor mesz valahova eltudod altatni akkor is ha nem faradt? Es az mit jelent hogy nem csinaltok belole cecot? Ha nem alszik el megis mi legyen? Hagyjam sirni es majd elalszik a vendegeknel?
2021. ápr. 24. 18:00
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te görcsölöd túl.

Az én gyerekeim is bárhol elalszanak, ha álmosak. Ha vendégségbe megyünk, akkor viszek babakocsit és abban altatom. Ennyi

2021. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
A miénk se aludt el bárhol,mindig hasonlították,hozzámérték kicsit a hasonló korú unokatesóhoz, mert ő más típús,mint a miénk.Én csak simán mondtam hogy ez ilyen,a mi gyerekünk nem olyan aztán el kell per,pillanat ilyennek fogadni.Elfogadták:D
2021. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
En is probaltam mar ezt de elkezd sirni... nalatok nem sirnak?
2021. ápr. 24. 18:04
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

De ha nem fáradt, miért akarod altatni?

Én is attól féltem, hogy mi lesz, de hiába van stabil napirend és rendszer abból, hogy hogyan alszik el (ebéd, pelenkacsere, sötétítés, lefekszünk az ágyra, szopi, majd elalszik), ha valahova menni kell, akkor ha elég fáradt, elalszik a babakocsiban, meg az autóban, meg a full világos szobában a kezemben a dédinél. Ha meg nem alszik, akkor így járt, lesz egy nehezebb napja, de én ezen már nem idegeskedek. Amióta csak egyszer alszik, mindig úgy szervezek mindent, hogy alváskor itthon legyünk, de ha megyünk pl anyàmékhoz 200 kmre, akkor reggel megyünk, este jövünk, akkor simán háromszor 20 percet alszik : autóban oda vissza, meg ott a babakocsiban.

2021. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
“Akkor is ha nem fáradt?” Nem! Ha nem fáradt, akkor nyilvàn nem altatom! Otthon sem! Miért kellene aludnia, ha nem fáradt?
2021. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem bármikor, hanem alvásidőben. Szerintem aki felajánlotta sem úgy gondolta, hogy azonnal altasd be a gyereket 2 perc alatt, hanem úgy, hogy van egy szoba, amiben nyugodtan leteheted, amikor álmosm
2021. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8.


Azt nem irtam hogy ez egy olyan esemeny amin ott kell lennem a baba nelkul es addig valaki tologatna kint a kocsiban.

2021. ápr. 24. 18:13
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Akkor majd tologatja más.

Tényleg ennyire körülményesnek kell lenni?

2021. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!