Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a bárhol,...

Miért mondják azt a bárhol, bármikor szoptató anyák, hogyha valakit zavar a nyilvános szoptatás, akkor más se egyen nyilvánosan, amikor a gyerekek és emberek amikor esznek, akkor nem kell hozzá egy másik ember intim testrészét mutogatni?

Figyelt kérdés

Nekem a nyilvános szoptatással nincs különösebb gondom, kivéve azt, amikor valaki csak úgy előveszi étteremben, városban, tömegközlekedési eszközön, instán, stb. Eltakarva, elfordulva nincs vele semmi gond szerintem.

Na ezek a nagy édesanyák mindig azzal jönnek, hogy "De hát a baba is éhes, miért ne ehetne, ha más is ehet?" Csak ugye amíg a nagyobb babák, gyerekek, emberek evéséhez nem kell egy másik ember intim testrészét közszemlére tenni, addig a baba szoptatásához igen, ha nem takarja el vagy nem fordul el. És ez mások számára undorító is lehet, elmehet tőle az emberek étvágya.


2021. márc. 5. 11:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjad kérdező. Én sem értem. Engem úgy tanítottak, hogy észérvekkel kell vitázni, nem mondva csinált érvekkel, mint ezek az ősanyák. A másik, amivel tudnak jönni, hogy "A tini lányoknak is kint van a melle...", de nekik max a dekoltázsuk van kint, nem a mellük, ami nem hiszem, hogy olyan egetrengető nagy dolog, a fiúk-férfiak is megmutathatják a kocka hasukat, a lányok is megmutathatják a szép dekoltázsukat. Ezeknek a nőknek meg az egész melle kint van.
2021. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha valakiben annyi igényesség nincs hogy eltakarja egy kendővel magát azt én is megvetem. Egy baba megéhezik, eszik, nem tud még várni ez rendben van. Persze csak ha pici babáról van szó. Egy nagyobb, járni tudó gyereket már ne csatlakoztasson a mellére anyuka nyilvánosan, mert elokádom magam.
2021. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem aki csak így előkapja és nem takarja el magát az élvezi, ha megnézik. Nekem is volt, hogy S.O.S-ben szoptatnom kellett a babát, de senki nem látott belőle semmit.
2021. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem tudnak semmi konkrét, nyomós érvet mondani, hogy miért teszik ki instára, kormányablakba, buszon, metrón, villamoson, vidámparkban, étteremben, boltban, játszóházban, játszótéren, színházban, csak

1. anyák, és nekik mindig mindent szabad

2. ha egy percre is sírni hagyják a babukájukat, már nem fog "bízni" bennük és a világban (WTF) és ez egy életre szóló trauma a számukra

3. nem tudják semmilyen módon megnyugtatni a babájukat, csak ha cicikét tesznek a szájukba, mert mint anya, megbuktak és csak a mellükkel tudnak kommunikálni a gyerekkel

4. direkt provokálni akarják azokat, akik a nyilvános szoptatás azon formája ellen vannak, hogy bárhol előkapják bármikor, takarás nélkül - és jön a másik tábor, akik full komplexusosak, és egyfajta megerősítésként letámadják az ezt ellenzőket és ugye az ezt támogatók meg abból nyerik a támogatást, hogy a poszt írója, tulajdonosa egy like-al és egy bullshites közhellyel támogatja őket.

2021. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt gondolom, hogy aki mindenféle takargatás nélkül, bárhol bármikor csinálja ezt, az igazából élvezi és figyelemre vágyik. Tök mindegy milyen figyelemre.
2021. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
3 gyermekem van. Soha egyiket se szoptattam nyílvánosan. Se idegen helyen.
2021. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
21%

Sokan leányregényeken nőttek fel, miszerint:

a férfi mindig bókol, a férfi a belső értékekre indul be, az se számít, ha a nő igénytelen, mert hát miután megszült, neki a szent anyasággal kell foglalkoznia.

Ebből adódik, hogy nem kapják meg azokat a megerősítéseket, amiket úgy gondolják, úgy látják, hogy meg kellene kapniuk, mert hát a kulcsár edinának (aki véletlenül se közszereplő) is mondja a csuti, hogy a szent anyaságát kívánja az edinát, és ezt a párja neki nem mondja. Ezért megy ki és szoptat úgy nyilvánosan: megbotránkoztatást és megdicsérést akar.

2021. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%

"3 gyermekem van. Soha egyiket se szoptattam nyílvánosan. Se idegen helyen."


És gondolom nem gubóztál be meg ilyenek. Meg lehet oldani szerintem is, hogy ne kelljen nyilvánosan szoptatni.

2021. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
36%

"direkt provokálni akarják azokat, akik a nyilvános szoptatás azon formája ellen vannak, hogy bárhol előkapják bármikor, takarás nélkül - és jön a másik tábor, akik full komplexusosak, és egyfajta megerősítésként letámadják az ezt ellenzőket és ugye az ezt támogatók meg abból nyerik a támogatást, hogy a poszt írója, tulajdonosa egy like-al és egy bullshites közhellyel támogatja őket."


Így igaz.

2021. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%

8#


Dehogy gubóztunk be. 🙂

2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!