Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabád hány hónapos...

A kisbabád hány hónapos koráig használtad a légzés figyelőt?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik használnak, használtak légzés figyelőt. A kis baba hány hónapos, éves koráig hasznaltatok?


Anno azt olvastam, hogy 2eves korig fordulhat elő a hirtelen bölcső halál.



2021. ápr. 29. 08:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

A fiam a 2 szülinapjára kapta az új ágyat akkor vettem ki alóla. Valóban nagyon ritka esetben de 2 éves korig van bölcsőhalál.

Nálunk például 13-14 hónapos kora körül volt gyanús jelzés 2x is.

A lányom most 11 hónapos, még egy darabig alatta is maradni fog.

Érdekes mert nálunk mindig jól működött a légzésfigyelő. Pont ha minnél jobban mozog/forog a gyerek annál jobban/egyszerűbben érzékel. Hiszen nem a légzést hanem a mozgást érzékeli.

2021. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
2,5 éves koráig.
2021. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az egészségeseknél kb 1 éves korig, a szívbeteg majdnem 2 volt, amikor kivettük alóla.
2021. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Le leszek pontozva, de szerintem 4 hónapos koráig. (de mivel a kérdés csak annyi volt, hogy meddig használtuk, így válaszoltam rá ;))

Mi nem vettünk, hanem kölcsönkaptunk egy BabySense 2 laposat. 2 hónapos kora után bárhányszor visszatettük és bekapcsoltuk, arra a kis gombnyomásra megébredt. Egy idő után nem erőltettem.

Aztán 7 hónaposan már nem is kiságyban aludt, hanem egy matracon a mi ágyunnk mellett. Most 14 hónaposan meg saját nagy ágya van (ikea kura, 90*200as matraccal)

2021. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
2 éves volt áprilisban és alatta van de én inkább bébiőr ként használom, a bölcsőhalál 1 éves korig fordul elő általában.
2021. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Többet ér egy elsősegély tanfolyam. Hiába jelez a készülék, ha nem tudod mit kell csinálni. Mire kiér a mentő, lehet már késő. De ebben az országban az sem garancia, ha valaki beér a kórházba.
2021. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Most 16 hónapos, még használjuk. Az elmúlt hónapokban is mindig volt 1-1 csippanás, és pár napja szirénazott is. Nem tudom hogy mennyire lehetett valós, inkább talán csak nagyon az ágy szélén aludt, hozzáértem és azonnal felkelt. Korábban 8hónapos korában jelzett be, akkor is az ágy szélén volt nagyon, szerencsére. Én is úgy tudom hogy 2éves korig kockázatos, így addig biztos marad.
2021. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Akik 2 éves korig használnak légzésfigyelőt, mert addig kockázatos, azok legalább 2 éves korig menetiránnyal háttal utaztatják a gyereket, hisz a menetiránnyal szemben utazni 2 éves kor alatt szintén veszélyes. Csak érdekel, hogy mindenre kiterjed e ez a fajta féltés vagy specifikusan a SIDStől félnek, akik így tesznek?
2021. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amíg elfértek, igen. 20-22 hónaposan fordítottuk meg őket.
2021. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17 vagyok, igen, még menetiránynak háttal utazik és fog is még jó darabig. Isofixes rögzítő talpas maxi-cosi gyerekülésünk van, 105cmig/18kgig háttal is használható.
2021. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!