Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresem a megoldást de nem...

Keresem a megoldást de nem tudom mi lehet a gond. Talán én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 6 éves fiam. És egy 4 hónapos kislanyom.

Nem tudom mi zajlik most a kislanyomba de sajnos úgy érzem már nem birom.

Az elején volt segítségem de mivel anyukám nem itt lakik ahol mi élünk nehezen tud jönni.

A kicsi folyton sir, kiabál.

Szoptatom de van sajnos olyan is hogy reggel nem is tudok enni. Apa estig dolgozik.

Reggel kb okyan 8 kor kelünk aztán megy az egész napos idegeskedés mert, meg szoptatom le teszem hogy a nagyobbikkal is tudjak foglalkozni akkor már kiabál, ordit. A tegnap alig tudtam főzni. A pihenő székbe is el van 5 percig és kész. Alig alszik nappal 20 30 percet. Délben van úgy hogy inkább le fekszek mellé hogy aludjon tovabb ha oda adom a cicit alszik. Éjjel alszik hála istennek fél 11 kor elalszik és reggel 6:30ig kb mikor hogy de ez az egész napos tortura merít ki😭 fel voltam készülve hogy nehéz 2 gyerekkel de ennyire. Cumi nem kell neki. Ölben el van de nem tudom egész nao ölben tartani, mert ott a nagy is. Szegény teljesen el van hanyagolva de azért érzi is hogy nekem nehéz és segít. A tejemet is gondoltam hogy nem elég de pisis kakis pelus van sok és hízik is. Sokszor ha le teszem ordit, feszíti magát. Nem tudom mi a baja 😳


2021. ápr. 29. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen fajta, nekem az első volt ilyen, ráadásul ahogy telnek az évek egyre nehezebb vele... Nekünk éjszaka is csak úgy aludt, ha mozgatva volt vagy kézben :S
2021. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem lehetett könnyű akkor nektek sem
2021. ápr. 29. 11:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De most az a gond hogy fogni kell nappal ? Jol értem? Próbálj ki hordozó kendőt. Hasa nem fáj? Rakd le a játszó szőnyegre és játszatok előtte a naggyal. Levegőn elvan ? Vagy babakocsiba?
2021. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Èn megpròbàlnàm hordozni, ès nem főznèk. Egyszerűen szüksège van a közelsègedre.
2021. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Bocs, de nem értem, mi a probléma. Ilyenek a kisbabák, érthető is, hiszen eddig egy testben voltatok.


Menjetek sokat levegőre, a nagy is tud játszani és a kicsi is pihenni.

2021. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Tudom milyen nehéz lehet neked. A hordozás ilyen esetben megoldás. Megfelelő hordozóeszközzel neked és neki is kényelmes, akár hosszú távon. Ennyi idősen nekem volt, hogy 3 órát aludt rugalmas kendőben rajtam, amíg én mást csináltam.

Egy hat éves azért már elég nagy, hogy hál istennek nem kell vele naphosszat együtt játszani - mint pl egy 2-3 évessel. Gondolom ő napközben amúgyis oviban van, nem?


Hónapról hónapra könnyebb lesz. Nyárra már nagyságrendekkel, ráadásul akkor már rengeteget lehet kint is lenni.

Kaját tényleg ne csinálj, inkább rendeljetek egy fél évig még, amíg a kicsivel is beáll egy ritmus.

2021. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs azzal baj, ha fogni kell.

Próbáltam a hordozó kendőt. Én tudom hogy sok törődés kell neki ne kövezzetek meg.

De főzni muszáj, takarítani mosni és sajnos egyedül kell meg csináljam

2021. ápr. 29. 12:15
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincsen ovi és igen ő már ügyes és azért segít is
2021. ápr. 29. 12:16
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Sztem lehet hogy TE. Olvass utána.
2021. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot szerettem volna kérni, hogy valamit el rontottam vagy ez ilyen? Persze nekem a 2 gyermekem a fontos és a csalad
2021. ápr. 29. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!