Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1 eves gyermekre milyen...

Egy 1 eves gyermekre milyen hatassal lenne, ha az edesanyjanak 1 honapra el kene mennie?

Figyelt kérdés

Korhazi kezelesrol van szo mondjuk, vagy akar buntetes letolteserol.

A kerdesem lenyege a gyermek mentalis allapotanak alakukasa. Vagyis mit valthatna ki egy ekkora gyermekbol az anya hirtelen "eltunese"?


2021. ápr. 29. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan a kérdésre nem tudok válaszolni. Én 3 napra tűntem el hirtelen, amikor az első gyerekem 1 éves volt, fenyegető koraszülés miatt fektettek be kórházba.


Szerintem attól is függ, mennyire van egy másik stabil személy a gyerek életében, akivel már eddig is napi kapcsolatban volt, így nem csak át tudja venni az anya feladatait, de már van egy kialakult bizalmi kapcsolata a gyerekkel.


Az is számít, hogy épp 1 éves, vagy majdnem 2 - utóbbinak már valami korlátozott felfogása lehet arról, hogy anya hol van, és vissza fog jönni, míg egy 12 hósnak ezt még lehetetlen elmagyarázni.

2021. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt a nagy, amikor született a kicsi. Akkor eltűntem 5 napra, de ezt tudta, felkészítettük. Arra viszont senki sem számított, hogy 2 hetesen rosszul lesz a kicsi és hetekig kórházban lesz. Igyekeztem szétszakadni, ingáztam köztük, pár nap itthon és látogattuk a kicsit, aztán beköltöztem hozzá és a nagy látogatott engem... nem volt könnyű időszak. Mikor végre hazamentünk, 2-3 hétig volt kicsit nyafka, kiakadt azon is, ha a boltban egyet arrébb léptem tőle, vagy ha anyukám átjött (szegény, azt hitte, itthagyom). Pár hét alatt megértette, hogy most már nincs baj, nem fogok elmenni többet és azóta minden rendben. 😊 Lassan 4 éves.
2021. ápr. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem tudtam elmenni egy órára sem mert az én egy évesem ha nem látott már üvöltött.

De ez az én gyerekem volt.

Lehet más gyerek ilyen idős korában fel sem veszi.

2021. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lenne.


Nyilván szrul esne neki meg sírna, de kiheverné idővel. Ha muszáj anyának elmennie, akkor nem a gyerek "jóléte" lesz az első, hanem, hogy pl egészségesen visszatérjen

2021. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!