Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba érzi az édesanyja...

Ha a baba érzi az édesanyja illatát, akkor megnyugszik?

Figyelt kérdés
Szóval hallottam egy koraszülött babáról, aki úgy aludt, hogy az édanyja vmelyik ruhadarbját tették alá és arra nyugodott meg. Ez lehet vagy nem igaz?

2014. márc. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a babák felismerik az anyjuk illatát.
2014. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A babáknak különleges szenzoraik vannak, nagyon veszik a külső jelek minden formáját. Szerintem lehetséges. Miért kétséges számodra?
2014. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút igaz! A kisbabáknak nagyon jó a szaglásuk, pár napos csecsemő azt is eltudja dönteni melyik tej az anyukájáé melyik idegen anyáé. (kutatás, nem én találtam ki)
2014. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi jártunk így. 2 hetes fiam mellől hirtelen elkerültem kórházba és pár napig csak úgy fogadta el a tápszert/cumisüveget, hogy aki etette, odatette a hálóingemet is.

Szoptatási oldalak egyébként szokták is írni, hogy az édesanya lehetőleg ne váltson másik dezodorra, tusfürdőre vagy testápolóra, amíg szoptat.

2014. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt, hogy beraktuk a kisfiam mellé a pólómat. Velünk nem volt hajlandó aludni, minden apró mozdulatunkra felébredt, és sírt rettenetesen, de a kiságyban is nyűgösködött, és én beraktam egy hálóingemet, bevált.
2014. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!