Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsikrém a legjobb...

Melyik popsikrém a legjobb újszülött babának?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be?
2021. máj. 1. 15:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Semmit nem hasznàltam alapállapotban.


Esküdtem a sudocream-re, mert amúgy használom akné-ra stb


De csak a kikevert gyógyszertári volt jó, ha kipirosodtak fogzáskor

2021. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyógyszertárit használok. Ha pirosabb, akkor Sudocremet. Azonnal elmúlik tőle :)
2021. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Szocdemet használtunk 1 eves korig, aztán a fogzós savas kaki kicsipte fájósra a fenekét, kipróbáltuk a neogranormon babyt, gyönyörűen eltüntette.

3 honapig hazsbaltuk, azóta felváltva soducremmel, mert mikor melyik segít jobban.

Bepanthen termék mintát kipróbáltuk, de kár volt.

Viszont baba popsi válogatja.


Nekunk a gyógyszertári egyáltalán nem jött be.

2021. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit használunk napi 2szer, ha nagyon nagyon kellene van itthon soducrem, de majdnem 2 éve bontatlan.
2021. máj. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Sudocremet szerettem volna írni, de az autocorrect átírta.:)

2021. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Sudocream és bepanthen. De amúgy az újszülötteket felesleges kenegetni! Minden pelenkázásnál tiszta vizes pelussal letörölgetni, főleg kaki után, hidd el többet ér mindenféle kencénél!
2021. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit,ha esetleg bepirosodna a kislányom feneke,ami eddig 2 alkalommal volt,akkor a Sudocream


2éves kislány anyukája

2021. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én akármivel kenem neki, így is időnként bepirosodik. Ami nagyon nem jött be az a Nivea, mert attól kiütéses lett. A többit váltogatom, mert volt egy csomó termékmintánk, aztán megvettem nagyobb kiszerelésben is, meg ugye a gyógyszertárit is használtuk. Összesen már elfogyott kb. 5-6 nagy tégely (Sudocream, Neogranormon, gyógyszertári, Bepanthen), mert volt amelyiket újra vettem. De nagy különbséget én nem tapasztaltam. Most épp a Neogranormont használjuk. 6 hónapos a babám.
2021. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

A gyógyszertárit a nátrium-tetraborát (borax) miatt egy pillanatig ne használd, könyörögve kérlek!!

Egyébként a betegtájékoztatón is szerepel, hogy hosszútávon nem szabad azt a xart használni.


Kislányom popsiját semmi más nem hozta rendbe csak az az átkozott xar méreg, kb. ezerféle krémet kipróbáltunk helyette elhiheted, még kérdést is írtam a gyk-ra, aztán a Bepanthen bejött (lekopogom).


Lehet lepontozni...😭

2021. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekünk meg csak a Chicco….
2021. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!