Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba szokás ajándéko...

Babalátogatóba szokás ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

Mi mindig vittünk egy kis ajándékot, mikor babalátogatóba mentünk valahova, babanaplót, nagyobb méretű bodyt, valami kis játékot, ilyesmit.


Nemrég született meg a babánk, már ketten is voltak nálunk babalátogatóban, akiknél mi is voltunk korábban és nem hozott senki semmit, se nekem, se a babának.


Ne értsetek félre, nem is vártam el, mindene megvan a babánknak, csak úgy meglepődtem, hogy mi vittünk ajándékot, de viszont nem kaptunk, mert eddig azt hittem, ezt így illik :D Nyilván nem fogom felróni nekik, miért nem hoztak semmit, csak most elgondolkodtam, hogy én toltam túl, mikor babalátogatóban voltunk? :D



2021. máj. 3. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mindig pelust vittem az biztos kell
2021. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11 Azzal is mellé lehet lőni. Van aki egy fajtához ragaszkodik, van amelyik gyerek bőre nem bír csak egy fajtát aztán még ott a mosi

10 Nem tudom nálunk semmi nem volt haszontalan amit adtak.

2021. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a saját anyós apos se hozott semmit...pedig nagyszülők,átlagon felüli fizetéssel. Az én kispénzű anyám meg egy havi fizetést adott ajándékba a babának.
2021. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Pofám leszakadna üres kézzel beállítani xD
2021. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!