Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokak szerint ha valaki költ...

Sokak szerint ha valaki költ a babájára, az miért azzal egyenlő, hogy nem is akar vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Újszülöttnek persze a szüleire van szüksége, de szerintem nincsen olyan anyuka, aki annak örülne őszintén, ha fél éven át csak vele/rajta nyugodna meg a gyerek, csak úgy aludna jót, ha rajta fekszik, csak akkor nem sírna, ha ölben lenne.

Az oldalon is láttam már ebből oldalakon át tartó vitákat, mert valaki megvette az Adamo hintát, 4moms pihenőszéket, ilyen-olyan altatós játékokat. Elhordták mindenfélének az anyukákat, megkapta a kötelező "minek szülöd, ha nem akarsz vele foglalkozni?" kérdéseket... Mintha azzal, hogy nyer magának 20-30 percet, rögtön el lenne hanyagolva a gyerek.


2021. máj. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Mutasd már egy ilyen kérdést, mert én még eggyel sem találkoztam, ahol elhordták volna "mindenfélének" az anyukát...
2021. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pl. ezen néztem most nagyokat (babakelengye összeállítást csinálom épp): https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Az, hogy te még ilyesmivel nem találkoztál, nem jelenti azt, hogy nincs is.

2021. máj. 3. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a kérdésben leginkább a szoptatás miatt kapta az ívet az anyuka főleg azok a válaszok voltak sértőek.Azokat meg talán egy,két ember írta.Voltak olyanok a listáján amiket valaki nyilván feleslegesnek érzett mert náluk nem vált be.A stílusba lehet belekötni,de alapvetően mindenki a saját tapasztalatból merítve válaszolt valószínűleg.
2021. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Alapszabály: akármit csinálsz ami a te életedet megkönnyíti, lesz olyan szuperanya, aki szerint lusta disznó sz.ranya vagy.
2021. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyel a te kérdésed alatt is ott b*szakszik az első kettő komment.

Úgy csinálnak mintha egy fejlesztő játék vétele miatt már nem lenne foglalkozva a babával pedig nem is tudnak semmit róla.

Úgy oktatja itt ki az embert egy-két magát szuper anyának valló nagyképű majom mintha ők tojták volna a spanyol viaszt.

És ha le vannak pontozva még nekik áll feljebb..


Aki költ az nem jelenti,hogy nem foglalkozik a gyerekével.

Nem is tudom honnan jön.Ennyi erővel a többet költők is hozzá vághatnák a kevesebbet költőkhöz,hogy nem foglalkoznak a gyerekkel mert semmit nem vesznek meg neki.


Nem kell a másik pénztárcájában turkálni.

2021. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok itt az irigy, unatkozó anyuka, aki azon éli ki magát, hogy a többieket a földbe tiporja.
2021. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Én csak nem akartam, hogy ahoz szokjon hogy rázva van a feneke, mamának sem hagytam hogy járkálgasson vele. Ezt szokta meg, ha sírt odaültam mellé a szőnyegre, vagy ott vettem fel. De mindenki azt csinál a saját gyerekével amit akar senkinek semmi köze hozzá.

Én nem estem kétségbe ha sír ott vagyok lát, ha semmi nem jó így járt, de szerencsére 6 hóra jobb lett, 11 hósan mikor már csak 1 alvás volt minden a helyére került.

2021. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem benézted a kérdést.
2021. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!