Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvókának textilpelus.Mennyi...

Alvókának textilpelus.Mennyi idős kortól?Ti adtátok szándèkosan vagy a baba ragaszkodott hozzá?

Figyelt kérdés
5 hónapos.Èn is gondolkodom rajta, hogy jó lenne.,.

2021. máj. 4. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi szundikendőt vettünk. Születésük óta megvan, egyik sem használta vagy ragaszkodott volna hozzá. Valójában egyik játékukhoz sem ragaszkodnak.
2021. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha van, hogy szívesen magához veszi, és azzal alszik el, de éjszakára, vagy ha nem tudok rá figyelni, nem hagynám egyedül vele, mert félek, hogy a nyakára tekeri.
2021. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 hósan szokott rá magától, nem volt szándékos, csak az volt a feje alatt. Ugyanakkor az ujjára is rászokott.

A másiknak is az volt a feje alatt, de az nem szokott rá semmire, maradt nagy cicis.

Volt mindenféle plüssük is, alvókendő is a környéken, azok nem érdekelték őket.

2021. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek egy parnahuzat a nyunyoka. Nem is emlékszem. Talán 8 hónapos kora körül kattant rá.
2021. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nagyobb lányom a babakori plédjét szemelte ki "nyunyókának". 6 hónaposan már ragaszkodott hozzá, 11 hónaposan elkezdett járni, akkor már balesetveszélyes lett volna a mérete miatt. 4 részre vágtam, beszegtem és azóta is Taki a kedvenc (6,5 éves már).

A kicsi egy plüss nyuszit nevez a kedvencnek, de közel sincs ahhoz a ragaszkodáshoz, mint a nővére.

2021. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak egy rongyi mackója van nagyon kicsi kora óta. Egyszer kétszer oda tettem a feje mellé, azóta csak úgy alszik el ha megöleli, fejéhez teszi. Nappal is hurcolja magával és ölelgeti
2021. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még azt szoktam, hogy nagyobb (gomb és cipzár nélküli) huzatot rakok egy párnára így tudja gyűrögetni, és fogni alvás közben, de nem kell félnem, hogy magára tekeri.
2021. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az az alvós. Igazából kedvenve nincs, épp amelyik elő van véve, de lennie kell. Már nem emlékszek, hogy mikortól lett így. Eleinte ellopkodtam tőle, ha már elaludt, 5 hónaposan már tuti nála volt. Az én kedvencem is pelus volt :)
2021. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*kedvence
2021. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!