Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sétáltok a babával? A...

Hogyan sétáltok a babával? A házatok közelében maradva körözgettek vagy esetleg elindultok messzebb,pl:város másik végébe? És akik hosszan 2-3 órát sétálnak a babával,nem unatkozok közben?

Figyelt kérdés
És általában délelőtt vagy délután sétáltok?

2021. máj. 4. 20:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*unatkoztok
2021. máj. 4. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem megyek vele messzire. Kiszámíthatatlan mennyit alszik. Anyatejes, igény szerint szoptatom. Van h 2 óra, de van hogy fél óra múlva éhes. Igazából én annyit sétálok vele, még elalszik. Utána hagyom a kertben babakocsiban, én pedig kertészkedek az udvaron.
2021. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma hosszabb sétánk volt, olyan 2,5 óra. Messzebb mentünk, de azért alapvetően a környékünkön maradtunk (szóval nem a ház körül körözgettünk, hanem elmentünk a Duna partra, parkokba, ilyesmi, van bőven a környéken). Menet közben bealudt, de nem akartam felébreszteni, szóval megálltam a ház mögötti parkban, és ott olvasgattam meg telefonoztam mellette egy padon, amíg ő békésen szuszogott. Amikor felébredt, akkor meg leültünk "piknikezni" (megpróbáltam megakadályozni, hogy minden követ megegyen, de közben hagytam, hogy felfedezze a természetet- hát, nem egyszerű, na :D). Nem unatkoztam, mert egyrészt ez valahogy nekem is kikapcsolódás, másrészt ilyenkor zajlanak a legizgalmasabb belső monológok a fejemben :D Plusz tudtam végre normálisan telefonálni anyámmal, beszéltem egy barátnőmmel, szóval így mindig volt valami, ami lefoglaljon. Mostanában már párszor a játszóteret is útba ejtem, és hintázunk is egy kicsit. Mikor még melegebb lesz, szerintem már a homokozóba is mehetünk (9 hónapos múlt), azt meg aztán főleg élvezni fogom (ja nem, akkor is idegbajt fogok kapni, hogy nem játszik a homokban, hanem enni akarja, de ez ezzel jár).


Általában inkább délután megyünk sétálni, mostanság már egyre később, hogy a férjem is tudjon velünk jönni, miután vége a munkának, úgy meg aztán főleg nem unalmas (bár nem is tart 2-3 órát).

2021. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel délelőtt és délután is sétáltam. Télen csak 1x. Falun lakunk a 2 egyenes utcának(ami nem emelkedős) a végpontjai kb 1 km ott sétáltam fél-egy vagy 2 órát. De volt az egyik utcában egy kislány aki a fiammal egykorú, arra indultunk. Mi beszélgettünk. A gyerekek nézelődtek. Azóta is együtt megyünk 4 évesek.
2021. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Délelőtt és délután sétálunk, 10hónapos a babám.

Délelőtt kb.2órát sétálunk, ekkor alszik. A környéken körözök vele, parkos terület, fákkal, zölddel. Nyugi van, csend. Korábban messzebb mentem vele, de az autók, az útpadkák, a zaj miatt nem tudott pihenni. Délután messzebb megyünk, akkor nézelődik,mostmár hintázni is szoktunk.

Én fülhallgatóval megyek le, de csak az egyik fülemet dugom be, h.azért halljam a zajokat meg a babámat. Rádiót, youtubet hallgatok, nézelődöm, telefonálok esetleg.

2021. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi hál istennek falunk lakunk(illetve már város) de falusias.Mi megyünk egy jó nagy kört.Nem unatkozom,mert közben beszélgetünk,tépek neki virágot,nézelődik.Plusz ott a kutya.Mi őt is mindig visszük.Szereztünk barátokat is,ma pl.velük fogunk sétálni.Össze kötjük a kellemest a hasznossal,közben beszélgetünk és bevásárolunk.😁
2021. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Babával volt egy 3 km sétaút az erdőben , középen egy parkkal jàtszótérrel, tóval

Minden nap ugyanarra mentünk.

Nem volt unalmas.


2. Baba

Mivel ott volt az 1. Is nem tudott unalmas lenni

2021. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Malacka1212 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 7 hónapos a kislányom. Délután szoktam vele menni amikor meguzsonnázott 😊 van egy csivavám ő is mindig jön velünk. 2-3 órát is kint vagyunk ha jó az idő. Rengeteget megyek. Naponta 10 km-t tuti. Egyáltalán nem unatkozom 😊
2021. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!