Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljunk ha a másfél...

Mit csináljunk ha a másfél éves lányunk minden másik gyereket akivel találkozik megharap?

Figyelt kérdés
Most kezdte el ezt igazan pár hete minden gyerekhez odamegy pl játszon elkezdi olelgetni meg puszit adni nekik csak aztán meg is harapja őket és szegények elkezdenek sirni persze korabeli gyerekekhez megy oda óvodás vagy bolcsodes gyerekekhez,ha még arrébb viszem akor vissza akar menni hozajuk olyan kis erőszakos hisztiske.

2020. júl. 12. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig milyen módon tudattátok vele, hogy helytelen amit tesz?
2020. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rá lett szólva el arrébb lett véve a bántott gyerektől az a baj egyke és a családba se nagyon van semmilyen kisgyerek nincs meg szocializalva pedig 2 hónap és bölcsibe megy
2020. júl. 12. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk öcsém csinált ilyet hogy egyszer csak elkezdett harapni hiába lett rá szólva semmi nem hatott aztán mikor engem megharapott újra anyum vissza harapta őt persze nem olyan erősen a nyoma se maradt meg semmk csak hogy érezze azután többet nem harapott.
2020. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Majd a bölcsiben elintézi egy erősebb gyerek.
2020. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fognám, és hazavinném. Addig, amíg meg nem tanulja, hogy ilyet nem csinálunk. Határozottan, egy szó nélkül, bárhogy is hisztizik.

Vagy pedig én is megharapnám, tudja csak meg, hogy az bizony fáj.

2020. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer valamelyik megveri és meg is érdemli. Láttam már ilyet. Csak ne te legyél majd a legjobban felháborodva.
2020. júl. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Agresszióra agresszióval válaszolni? Gratulálok a sok minta szülőnek. A legkevésbé se kezd el visszaharapni. Az én fiam is harapott közel egy évig. Sajnos így fejezte ki, ha valami nem tetszett neki, de elmondani még nem tudta. Ahogy elkezdett jobban beszélni, el is múlt a harapós időszak. Szólj a bölcsiben a gondozóknak,hogy jobban figyeljenek oda, és próbálják megakadályozni az ilyen eseteket. Én minden alkalommal elmondtam a fiamnak, hogy nem szabad,mert ez fáj, volt hogy szépen beszéltem vele, volt hogy komolyabban ràmordultam, de egy ekkora gyerek ezt nem érti meg. A bölcsiben ugyanezt tették, plusz beraktàk egyedül egy járókàba valamennyi időre, de egy ekkora gyerek nem érti még,hogy ez a büntetés, és ha nem harap , akkor nem lesz büntetés. Türelem, ki fogja nőni, addig pedig próbáld segíteni a gondozónők munkáját.
2020. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a gyereked egy évig terrorizált másokat. Ha szerinted a te taktikád ezzel működött, nincs mit mondjak...
2020. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!