Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám elfoglalni a...

Mivel tudnám elfoglalni a babámat kettő etetés között?

Figyelt kérdés
14 hetes, éjszakát végigalussza, és a délelőttünk is jó, mert akkor nézelődik, és alszik, de déltől bármit csinálok vele nem tudja kibírni cici nélkül 3 órahosszáig, este héttől megint jó, mert akkor fürdik, utána szopi közben már elalszik, és csak reggel 8 körül ébred, de délután hiába beszélek vele, játszok, leviszem sétálni, bármit csinálok csak sír, ha felveszem akkor megnyugszik, ilyenkor órákig mászkálok vele a lakásba, de már 7kg, és nagyon fáradt vagyok. Ráadásul a védőnő azt akarja hogy 4 óránként szopiztasam, de hát a hármat is alig bírja ki.
2010. aug. 23. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem bírja ki, akkor etesd meg.

2010. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne a védőnőre halgass ,etesd meg többször,semmi baja nem lesz,sőt a tejed is több lesz.Én első fiam éjjel-nappal 2 óránként evett.Lehet most ilyen időszakon mész át hogy sokat van a kezedbe én is voltam így.Probáltál cumit adni neki?
2010. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van! Etesd amikor kéri. Ha nem éhes,nem kér enni.
2010. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is etesd meg. Én soha nem időre etettem a gyereket mégis beállt egy rendszer az evésekben.
2010. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg hordozókendőben,a hátadra kötve próbáld meg hurcolni. akkor talán nyugton marad a közelséged miatt, de szabad a kezed, és tudsz haladni a dolgaiddal.
2010. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha nem bír ki 3 órát? Az én kislányom is ekkora és soha nem nézem az órát. Ha éhes, szopizunk, ha nyűgös, fáradt, leteszem aludni. Nem nagyon érdekel, hogy akkor éppen mit kellene csinálni... De az is igaz, hogy délelőtt könnyebb a mi babánkkal is... délután én is többet cipelem, de mivel már tud ölben ülni és nagyon szeret úgy lenni, sokkal könnyebb... mellesleg a 4 órás etetést kivitelezhetetlennek tartom, nem is jön ki a napi 5 étkezés, ha átalussza az éjszakát. Mi 6szor eszünk, ebből egy hajnalban, ami után még alvás van...
2010. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a három óránkénti etetés szentírás?most komolyan nem adsz neki, ha éhes ha nem csak három óránként?Nem lefoglalni,cipelni kell a lakásban, hanem megetetni akkor,amikor kéri.Az enyém fél évs koráig két óránként evett nappal, de eszembe sem jutott, hogy ne adjak neki, ha kérte.Nehogy már a védőnöd mondja meg,hogy mikor egyen a gyereked!
2010. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!