Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekem sok taknyot hányt!...

A gyerekem sok taknyot hányt! De nem beteg! (no láz) Nem köhög. Szívjuk az orrát! Mégis sokat hányt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha szívni kell az orrát akkor csak van vmi baja!? Sztem vmi hurut, ami szépen lecsorog a gyomrába, vagy lenyeli és az irritál ezért hányja vissza. Sok folyadék, diétáztasd vagy legalábbis lightos kaját adj neki! Holnap pedig vidd az orvoshoz, mi ehhez kevesek vagyunk itt!
2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt írtam,hogy nem BETEG ZÁRÓJEL NO LÁZ!Nem azt h nincs semmi baja...és egyébként nem hiszem,hogy diétára kell fogni.
2010. aug. 23. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
orvos
2010. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz.
2010. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen a választ! :(

Ha vmi baja van, akkor csak beteg nem?! Legalábbis az én olvasatomban. Esetleg ha gyomorhurutja van, lehet nem árt a diéta!

Ha meg a tanácsot lehurrogod, akkor vidd orvoshoz! Itt senki sem az!!!

2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát valóban elég érdekesen válaszoltál szegény elsőnek. nem hiszem, hogy rosszat akart volna.

mondjuk akkor én nem is értem a kérdést, mi az hogy SOK TAKNYOT HÁNYT? ezt el sem tudom képzelni, max. nagyon undorítóan. Most mi a baj, hogy leszívja az orrát a torkán és azt hogy magyarázd el neki, hogy nem szabad vagy mi? tedd fel értelmesen a kérdést.

2010. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
taknyot hányt? ez nem tudom milyen de én inkább orvostól kérdezgetnék és nem itt tenném fel a kérdésem....csörögj rá a védőnőre, háziorvosra
2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már voltunk orvosnál egyből.Igen az orrán leszívta és tulajdonképpen azt hányta ki.Ne haragudj,nem akartam úgy válaszolni,csak nekem is fura volt a hangsúly.Egyébként 7 hónapos.Hívtam a védőnőt,nem vette fel,hívtam a dokit nyaralni van :S megkérdeztem itt hátha tud erre valaki valamit.Azért írtam,hogy nem beteg,mert igazából vízszerűnek tűnt,és az allergiára gondoltam hirtelen,ugyanis se köhögés,se hőemelkedés semmi más.Az orvos azt mondta,nagyon kicsi megfázás,lehet,hogy leizzadt és megfázott,de nem tudja kifújni még,így hát lenyelte.Sűrűn kell szívni,de ma már mintha elvágták volna,semmi nem jött.Köszönöm a kommenteket és még egyszer ne haragudj!
2010. aug. 24. 23:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom máshogy elmagyarázni,szó szerint undorító de igen ezt hányta vissza!
2010. aug. 24. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!