Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felvegyem vagy ne vegyem?

Felvegyem vagy ne vegyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a babám 6-7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Most 3 hónapos, de egy pár napja meg-megébred, Nem nyafog, nem sír. Mivel hason alszik elég sokszor hallom hogy megtalálja a kezecskéjét és szopizza. A szeme csukva van, tehát olyan mintha aludna.Ha eddig aludt és nem sír, akkor gondolom nem éhes, vagy mégis ? Ilyenkor vegyem fel és etessem meg?Nem tudom mit tegyek. Lelkiismeret furdalásom van ha nem veszem fel, mert lehet hogy enne, de akkor is ha felveszem, mert akkor biztosan felébred rendesen.
2010. aug. 24. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha éhes volna azt a tudtodra adná,én nem venném fel a helyedbe csak ha sír...
2010. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem venném fel.Ha éhes lenne szerintem sírna rendesen.
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A babákat nem kell félteni, sírna, ha éhes lenne. :) Ne vedd fel, így legalább vissza tud aludni magától.
2010. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, ha nem sír.
2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel! Ha éhes lenne sírna. Nekem a védőnőm is azt mondta, hogy ha éjjel hallom hogy felébred, ne menjek be hozzá, csak ha sír, mert azt is meg kell tanulnia hogy ha felébred egyedül vissza tudjon aludni.
2010. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van! majd ha szüksége lesz rád vagy éhes, sírni fog! légy büszke rá, hogy ilyen ügyesen vissza tud aludni!
2010. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már én is azt mondom, h ne vedd fel! Kislányom 6 hós, még minidg nem alussza át az éjjelt. 6 óra alvás után felébred, nyöszörög, kúszik, de nem sír. Én is mindig felvettem/veszem, és ciciztetem, pedig már nagy, és aludhatna, de sajnálom szegényt, ezért inkább adok neki. A szeme csukva van, de a cumit -azzal alszik- ilyenkor hiába adom neki, folytatja a nyűglődést tovább.
2010. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha látod, h nyitva van a szeme akkor vedd fel.Az én kislányom is 4,5 hós koráig végig aludta az éjszakát, azóta 1-2 alkalommal ébred és eszik. Lehet kezdenek mocorogni a fogai és azt érzi, attól h nem látsz az ínyén semmit ő már érezheti. de lehet éhes is vagy szomjas.
2010. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HA nem sír, fel ne vedd!

Az én fiam 4 hónapos, éjszaka néha hallom, hogy sóhajt vagy nyöszörög, forgolódik, de nem veszem fel, mert akkor felébred. Ő éjjel bejárja az egész ágyát, ha minden neszre felkapdosnám, egyikünk sem aludna. Ha éhes, akkor sír!

2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!