Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felvegyem vagy ne vegyem fel?

Felvegyem vagy ne vegyem fel?

Figyelt kérdés
csak április van. de este szeretnék felvenni csizmát és szoknyát... ilyenkor már nem kéne? :S
2010. ápr. 8. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nyugodtan! Este meg főleg, mivel hűvös van. Én még vastagabb harisnyát is vennék... mmint nem neylont =)
2010. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
egy nő öltözzön az alkalomnak, időjárásnak megfelelően. télen a nagy hóban kell a csizma.
2010. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Csizmát én még mindig látok embereken, simán fel lehet venni. Tavasz van, nem mondhatni hogy hőség van, tehát nyugodtan. Én nyáron már augusztusban egy hűvös esős napon is azt vettem fel. :)
2010. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha térdig érő a csizma és rövid a szoknya, akkor nem igazán ajánlanám. De ha bokacsizmád van, felvennél hozzá harisnyát és térdig érő szoknyát, akkor az jó. A lényeg, hogy ne legyen hosszú szárú a csizmád.
2010. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!