Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor felvegyem, vagy ne...

Most akkor felvegyem, vagy ne vegyem fel?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, és mostanában séta közben elkezdett hisztizni, minden ok nélkül kapaszkodik a lábamba, hogy vegyem fel. Ha felveszem rögtön abbamarad a sírás, ha nem, akkor üvölt mint akinek a bőrét nyúzzák. És persze mindenki mást mond. Az egyk azt hogy vegyem fel, mert még kicsi, ez nem az a hiszti, a másik meg azt mondja, hogy hagyjam rá, hisztizzen csak. A fő gondom az, hogy pár héten belül születik a 2. babám és nem tudom hogy lesz utána
2010. márc. 25. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy komoly hiszti-e, azt neked kell tudni, Te ismered a lányodat. Ha az én fiam komolyan hisztizik, akkor még ott is hagyom, nemhogy felveszem. Bár utcán nagyon ritkán fordul elő, leginkább, ha fáradt. A multkor az úttest kellős közepén kezdte, akkor persze felvettem és betettem a babakocsijába. Mire átértünk a túloldalra már nem is volt semmi baja.
2010. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd babakocsiba,mikor elfárdt.Nem nem szoktam sirni hagyni,hiszem egy gyerek akkor sir ha akar valamit vagy fáj valamije.Ugy vagyok vele ok nélkül nem sirnak.Vigyétek a kocsit és beszéljétek meg ha elfárad ebbe kell bele ülni,mert anyának fáj a pocija és nem tud cipekedni.
2010. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg Te tudod, hogy hisztizik-e vagy tényleg baja van. Kicsi még, szerintem biztos elfárad hamar és akkor vagy fel kell venni vagy kocsiba tenni. Nem jó ha megerőlteti magát.
2010. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!