Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak? Felvegyem vagy...

Mit csináljak? Felvegyem vagy ne vegyem?

Figyelt kérdés

van 2 cipőm, de mind2 iskolai, sportcipők

mennék bulizni jövő hétvégén, de nem tudom hogy mi legyen, mert haverjaimmal 1x mentem el, akkor nem engedtek be +azóta azt mondogatják, hogy vegyek már valami cipőt partyzni is..

énis látom (meg elötte is láttam), hogy valami más kéne, nem sportcipő, ha nem is converse (bár azt szeretnék), de valami normális.. csak nincs rá pénzem..

az egyik cipőm talán jó lenne, fekete puma, de hát sport.. és szinte cikinek éreztem akkor is, hogy ilyenbe mentem..


2009. nov. 27. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
kérj kölcsön valakitől vagy lehet olcsón is venni már partycipőt ha pesti vagy akkor ázsiában van olcsó :)
2009. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Ez baromság !!!

Mindenre külön cipő kell???

Nekem van kettö egy téli meg egy nyári aztán kész !

Amúgy ha az a kettő van muszály lesz az egyiket felvenni.


Amúgy fiú vagy ,vagy lány??

Ha fiú akkor mindegy ha ilyenen agyalsz biztos hommer vagy.

Ha meg lány ,akkor szerintem egy lánynak jól áll a sportcipő ,de az ilyen "balett cipős" bisz-baszok qurvára hülyén néznek ki + kiábrándítóak.

2009. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

vagy ne járj ilyen b.uzi helyekre bulizni, vagy vegyél a kínaiban 2000ért valami makkoscipőt, aztán mehetsz rázni a seg.ged a rióba...


ha van kessed puma cipőre, akkor sztem van pénzed valami normális alkalmira is. vagy talán vizsgázni, meg ünnepségekre is sportcipőben jársz???

2009. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mit takar az a "partycipő" valahogy nem tudom elképzelni?
2009. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
A beengedés nem cipőn múlik:) ruha + arc
2009. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

rió már nincs az csak nyáron van -.-"

partycipő: (NEKEM)magassarkú nem olyan amibe nem birok menni de azért nem a futócipőmbe megyek el bulizni....

és szerintem meg számít a cipő is (ha nincs 18 és azon parázik hogy nem engedik be!) most az hogy néz ki ha flitteres csili vili felső és egy sport cipő :S

persze ha elmultál 18akkor mindegy mibe mész mert nem a cipődön múlik hogy beengednek e

2009. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Én is sportcipőbe járok. Mindig, minden buliba. Sőt! MINDIG sportcipőt viselek. Pedig nem vagyok fiús lány.

Minek vegyek csini cipőt? A bulis cipő általában magassarkú. Hosszú távon az pedig kivégzi a lábat. Főleg egy buliban, ahol táncolni is kéne.

Én maradnék a sportcipőnél. :)

L/15

2009. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igazából fiu vagyok és 15..

party cipőn gondolok vmi divatosra, pl converse -re..


btw. a puma cipőm is outletbe vettük 1.5 éve ..


ázsiába majd lehet elnézek, de egy converse -t néznék vhol olcsón inkább..


kösz a válaszokat

2009. nov. 28. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
kicsi szívem azért nem engedtek be, mert 15 vagy, nem azért mert sport cipellő volt rajtad -_-'
2009. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok hülye :D tudom..

de azért jobb úgy odamenni, hogy tudom hogy jól nézek ki :D

2009. dec. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!