Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be esett kutacs a 3 hetes...

Be esett kutacs a 3 hetes fiamnal? Baj lehet??

Figyelt kérdés

Első baba és tegnap este óta be van suppedve a kutacsa pedig szopott rendesen és tápszeres pótlást is kap! De még ma reggel is érzem neki hogy be van suppedve. Olvastam hogy ki száradás jele és nem elég a folyadék de eszik rendesen szóval nem értem.

Mit tegyek?? Első baba

Kérem akinek van tapasztalta vagy tud valamit segítsen nagyon aggódok


2021. máj. 22. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen volt az én babámnak is, egyszer besüppedt, utána "szintben" volt, mindig változott. Én nem ijedtem meg tőle, szerintem ha eszik, akkor azért nem szárad ki olyan könnyen. :)
2021. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindig fekve kell nézni, ha a kezedben van félig ülő helyzetben akkor kicsit besuppedhet. Hogy nézted?
2021. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hány pisis pelus van egy nap? Ha 5-8, akkor tudtommal nem kell kiszáradástól tartani. De ilyeneket szerintem a védőnővel érdemes megbeszélni, vagy ha hétvége van és nem elérhető, mint most, akkor a gyerekorvosi ügyelet is tud válaszolni ilyen egyszerű kérdésekre.
2021. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát aki száradás jele még az aluszekonysag,nehezen ebreszthetoseg, elhagyja magát,csak lóg mint valami rongybaba a kezedbe, nem sír, nem reagál semmire.Szerintem azt észre veszed ha valóban kiszáradásban érintett.Ha ezek nincsenek akkor nem vinnem orvoshoz hétvégén.Ha nagyon bizonytalan vagy hívd fel az ügyeletet és ők majd eldöntik van e okod aggódni.
2021. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
2 Jól mondja. Függőlegesen hat rá a gravitáció. Úgy mindig kicsit be lesz süppedve
2021. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aluszekonynak aluszekony de ő amúgy is jó alvó baba hála istennek. Vannak napjai mikor többet van fent nap közbe van amikor kevesebbet szoval nem tudom.. de eszik rendesen

Fekve nem érzem neki csak ha függőlegesen van de úgy se érződött neki ez előtt. Meg úgy olvastam a függőleges számít Igen gondoltam a védőnőt fel hívni de ilyenkor nem elérhető ahogy az orvosa sem. A kedve jó neki az étvágya is és ha fent van akkor nézelődik mosolyog de a kutacsa meg most is be van esve fuggolegesen

2021. máj. 22. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem a függőleges számít!

Hanem a vízszintes. Nekem külön elmondta a védőnő nemrég. De a neten is korábban láttam már.

2021. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-esnek igaza van! Függőlegesen hat rá a gravitáció, a vízszintes számít.
2021. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!